Прurоломшлuва новuна Гройсмана щойно о 21:30: Якщо мu знuзuмо цінu на rаз, то вже на настуnнuй день нас всіх чекає

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав, що приймати рішення про зниження цін на газ для населення можна тільки за згодою міжнародних партнерів. Одностороннє рішення про зниження ціни на газ здатне спровокувати економічну кризу в Україні.

Рішення України знизити ціни на газ, прийняте в односторонньому порядку, може призвести до втрати підтримки з боку міжнародних партнерів, в тому числі фінансової.

Про це заявив на селекторній нараді з питань забезпечення населення централізованим теплопостачанням Володимир Гройсман, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Гордон.

«Ми з липня 2017 року максимально хотіли уникнути питання підвищення цін на газ. Ми просто не змогли цього зробити … Це (зниження цін на газ. – Ред.) Можливо зробити тільки тоді, коли буде консолідована домовленість з усіма нашими міжнародними партнерами.

В односторонньому порядку Україна це зробити не може », – зазначив прем’єр. Гройсман попередив, що спроби знизити ціни на газ без узгодження з партнерами України можуть призвести до тяжких наслідків.

«Якщо хтось говорить, що ми це зробимо в односторонньому порядку, знайте: на наступний день від нас відмовиться весь цивілізований світ, як від партнерів – і країну заведуть в глибоку економічну кризу … Ми цього допустити не можемо і тому змушені були йти на непопулярні і неприйнятні навіть кроки, іншого варіанту у нас не було », – пояснив прем’єр.

Джерело

Share
error: Content is protected !!