Пyтiн наказав силовикам швидко прибрати всі прапори «ЛДНР»: що відбувається?

Кілька днів тому з Москви надійшов терміновий наказ прибрати всі прапори так званих організацій «ЛДНР».

Про це повідомляють джерела видання Час серед місцевих жителів, які вимушено проживають на території так званої «ДНР»:

«Поступив з Москви наказ терміново прибрати прапори. Муніципальна влада днем ​​і вночі зривають плакати, прапорці, агітаційні матеріали пов’язані з республікою.

Серед місцевих жителів ходять чутки, що після зустрічі Зеленського і Путіна республіки перестануть існувати. У більшості людей це викликає радість і хоч якісь надії. »

Відзначимо, що сьогодні Президент України Володимир Зеленський відвідав Станицю Луганську і також заявив, що прапори бойовиків «ЛДНР» будуть прибрані найближчим часом. По всій видимості готується процес інтеграції окупованих територій до складу України.

Про це заявив президент Володимир Зеленський.

«Скажу чесно, коли ми підійшли, ми побачили зайві прапори. Вони ніякого відношення до України не мають », – сказав Зеленський.

Він назвав зняття цих прапорів наступним завданням, передає радіо Свобода .

«Думаю, найближчим часом наша задача, щоб ці прапори тут прибрати, – зазначив президент, перебуваючи в Станиці Луганській. – Щоб усі пам’ятали, що ми українці, і у нас один прапор ».

Зустріч Президента України і Президента Росії відбудеться вже 9 грудня. Багато хто говорить, що це буде доленосна зустріч двох Президентів.

Обов’язково збережіть наш сайт собі в закладки! Ми повідомляємо тільки про найголовніше.

Джерело

Share