Рoзyм просто вiдмoвляється в це вiрuтu? З сaмoгo paнкy ця cтpaшнa новuна ш0kувaлa всю країну

У селі Криківці Немирівського району на Вінниччині родина Лещенків звинувачує лікарів у sмерті сина 18-річного Івана.

У хлопця раптово заболів живіт. Батьки повезли його до сільської фельдшерки, та нічим допомогти не змогла і викликала «швидку».

Проте з району ніхто не виїхав на порятунок, повідомляє ТСН.

Місцева лікарка каже, хлопець був у вкрай важкому стані, без свідомості. Тож вона, аби не втрачати час, сказала батькові негайно везти хлопця до районної лікарні.

Сама ж почала викликати швидку, щоб та їхала на зустріч родині. Проте коли батько Івана домчав до лікарні, яка за 30 кілометрів від села, обидві «швидкі» побачив на стоянці.

Хлопця відразу доправили до реанімації. Він вже був при sмерті, кажуть лікарі. Офіційна причина sмерті — панкреатит, гостре запалення підшлункової залози. Проте один з хірургів каже, якби Івана везла швидка, його могли б врятувати.

«Батько його транспортував неправильно, він дорогою кілька разів утрачав свідомість, він був нахилений уперед.

Дихання зупинялося. Внаслідок цього настав набряк мозку. Він би від панкреатиту не помер так швидко.

Він помер від того, що під час транспортування виникли проблеми з диханням», — впевнений лікар-анестезіолог Олександр Гузар.

В центрі екстреної медичної допомоги свою провину відкидають. І в усьому звинувачують фельдшерку, яка мала викликати бригаду до села.

«Вона подзвонила на 103, але вона не дала правильно адресу і неправильно дала номер телефону батька», — стверджує головний лікар Вінницького центру екстреної медичної допомоги Анатолій Пірникоза.

Батьки написали заяву до поліції та прокуратури. Якщо провину лікарів доведуть, за ненадання допомоги їм загрожує до 3 років позбавлення волі.

Джерело

Share
error: Content is protected !!