Щoб вpeштi poзстaвuтu вcі кpaпкu на рaхyнoк Зeлeнcькoгo пpoшy вciм пeрeглянyтu це відео…

Освіжимо пам’ять. День незалежності 24 серпня 2014 року. Парад з розмахом, по Хрещатику пройшла техніка, це новітні зразки, виготовлені в Україні.

Вся ця техніка відразу після параду буде направлена в зону проведення АТО.І як тоді стверджували, парад не вплинув на рівень боєздатності Збройних сил України під час боїв за Іловайськ.

Сьогодні, дуже хочеться подивитися в очі і запитати – скільки ж тобі ще треба знищити життів, що б нажертися ??

Вибачте, немає слів, немає сил вже оплакувати. Скільки ще Ми, Українці будемо мовчати і думати … ..

Крім цього, нагадаємо команда Зеленського виклала в мережу ВІДЕО яке досі не публікувалосьМи жодного разу не викладали це відео, тому що принцип нашої команди — не піаритися на війні (як це роблять всі), а допомагати і вирішувати проблеми.Але просто від душі.

Зеленський в АТО

Зараз у Львові триває грандіозний концерт "Кварталу" …. 2 поспіль. Але ви, напевно, чули про провокації, які відбулися годину тому під концертним залом.Усе чітко за схемою: питання в одну сторону, гучні вигуки і атрибутика, яку зняли всі, хто треба…Дякувати Богові, все закінчилося мирно. Нас тішить те, що Володимир не звертає уваги на провокації.Спасибі вам за шалену підтримку!Ми жодного разу не викладали це відео, тому що принцип нашої команди — не піаритися на війні (як це роблять всі), а допомагати і вирішувати проблеми.Але просто від душі. Ми знаємо, з ким ми в одній команді. І з якою метою ми тут. Переможемо.#зробимоїхразом

Опубліковано Команда Зеленського Пʼятниця, 8 лютого 2019 р.

Ми знаємо, з ким ми в одній команді. І з якою метою ми тут. Переможемо

Тетяна Світла

Джерело

Share