“Слуга народу” виконає головну обіцянку перед українцями! Названа дата

У перший робочий тиждень засідань Верховної Ради буде скасовано депутатську недоторканність

Це повинно відбутися 3 вересня, пише ZN.ЮА.

Як передбачається в перший день сесії, 29 серпня, в Раді буде прийнятий законопроект про внесення змін до статті 80 Конституції України (відносної недоторканності нардепів України).

Відзначається, що 29 серпня депутати мають намір закріпити законопроект більшістю. Але згідно з процедурою, закон, який вносить зміни до Конституції, на наступній сесії має отримати конституційну більшість мінімум в 300 голосів.


За даними видання, це голосування заплановано на 3 вересня.

Також ЗМІ повідомляє, що фракція Слуга народу на даний момент має бути доповнена мажоритарниками самовисуванцями, які пройшли в Раду. Приблизно до фракції може приєднається ще 49 депутатів.

Таким чином, президентська фракція отримає конституційну більшість.

У президентській партії «Слуга народу» вважають, що приблизно 15% майбутніх мажоритарників уже сумніваються в необхідності зняття депутатської недоторканності.

Так, головний претендент на пост глави фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що в партії немає одноосібної думки про зняття депутатської недоторканності.

«Ми не можемо переслідувати думки депутата, тому що це буде диктатура, а не демократія.

Але якщо він здійснює кримінальний злочин, в тому числі корупцію, то ми повинні мати якісь важелі, щоб припинити такі справи », – пояснив Арахамія.

За його словами, мажоритарники не бачать доцільності в законі про скасування недоторканності.Джерело

Share
error: Content is protected !!