Справа про затримання Гримчака. Спливли нові сkандальні подробиці

НАБУ оприлюднило показові деталі у так званій «справі Гримчака»

У Національному антикорупційному бюро України оприлюднили деталі слідства у справі про затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його «помічника».

Про це повідомляє «Радіо Свобода»:

«Після одержання першої частини неправомірної вигоди в сумі 50 тисяч доларів заступник міністра та його «помічник» розподілили кошти між собою.

Другу частину у сумі 30 тисяч доларів їм було передано 14 серпня 2019 року…

Після одержання частини грошових коштів у сумі 450 тисяч доларів та 30 тисяч доларів від представників ТОВ і було затримано «на гарячому» заступника міністра з питань ТОТ, а також його «помічника», – йдеться у повідомленні відомства.

Таким чином, наразі з матеріалів слідства випливає, що український високопосадовецець обіцяв за грошову винагороду сприяння у суді окремій фірмі та пропонував своє любіювання її інтересів щодо забезпечення погодження проектної документації.

Також у повідомленні йдеться про те, що при обшуках виявили та вилучили всю суму, одержану 14 серпня, а також частину одержаної раніше.

Юрий Грымчак
Нагадаємо, Юрія Гримчака і його «довірену особу» затримали 14 серпня ввечері у справі про вимагання 1,1 мільйона доларів хабаря.


Також раніше повідомлялося, що заступник міністра Юрій Гримчак, якого затримали за хабар в 1,1 млн дол., скаржився, що живе на 10 тисяч гривень на місяць з дружиною і чотирма дітьми.

Майбутній народний депутат від партії “Слуга Народу” Ліза Богуцька в соціальних мережах поділилася своєю думкою про арешт Юрія Гримчака.

Вона зазначила, що чиновник скаржився на маленький сімейний бюджет, і вона навіть пропонувала матеріальну допомогу.

«Одного разу на одному з ефірів на ZIK я запитала у Гримчака, який у нього сімейний місячний бюджет. Він не моргнувши оком сказав-” 10 000 грн “.

І наголосив, що живе з дружиною і чотирма дітьми. Запропонувала йому матеріальну допомогу з тієї, що періодично мені надавали мої читачі», – пише блогер.

Нагадаємо також, на 12 серпня ГПУ викликала на допит у справі про фігурування у корупційних схемах екс-главу НБУ Валерію Гонтарєву. Але та не має наміру йти у Прокуратуру, про це пише один из новинових інтернет-ресурсів:

«Я нічого до цієї справи не маю, навіть поруч не проходила. Я вже їм повідомила, що працюю і живу в Лондоні, тому вони знають мою адресу і можуть надсилати мені всі позови або приїхати до мене в Лондон. Чекаю їх в Лондоні, якщо вони хочуть мене побачити », – сказала вона.

Валерія Гонтарєва також зазначила, що повістку на допит ще не отримала:

«Гонтарєва все ще сподівається отримати політичний притулок у Великобританії. Однак британці не будуть їй його надавати через серйозні корупційні звинувачення, які зіпсують репутацію британському уряду ».

Джерело наполягає на тому, що Гонтарєву поки «рятує те, що процедура екстрадиції з острова вельми трудомістка»:

«Але своєю відмовою співпрацювати зі слідством вона побічно підтверджує участь в корупційних схемах».Джерело

Share
error: Content is protected !!