Справжній нeлюд і тuрaн: щoйнo показали вuннoгo у вбuвcтвi Даші Лук’янченко (ФОТО)

22-річний Микола, житель села Іванівка Одеської області, якого підозрюють у вбивстві 11-річної Даші Лук’янченко, буквально «жив у телефоні», був відлюдником, а слідчим розповів, що в момент вбивства грав на комп’ютері.

Його батьки – підприємці, торгують на місцевому ринку поряд з точкою мами Даші, пише «Крапка».

Причому, мама хлопця брала активну участь в пошуках. Була однією з головних активісток, які шукали Дашу. Батьки нібито до останнього не вірили, що їх син міг убити.

Причому, в їхньому будинку ще до виявлення тіла проводили кілька обшуків, вони не перешкоджали.

Батьки стверджували, що в той час, коли пропала Даша, їх син приймав душ, а потім грав у комп’ютерні ігри і дивився фільм у навушниках.

Місцеві жителі розповіли, що хлопець і справді захоплювався комп’ютером, жив як відлюдник, фактично не виходив з дому. У день зникнення Даші він допомагав батькам на ринку.

Також він іноді допомагав в якості вантажника батькам Даші. Але на дівчинку, якщо вони випадково зустрічалися, не звертав ніякої уваги. «Більше цікавився своїм телефоном», – кажуть люди.

Примітно, що хлопець добровільно пройшов перевірку на детекторі брехні, але провалив її. Втім, мама хлопця це пояснювала тим, що син довгий час знаходився в депресії.

На вигляд він звичайний хлопець, середнього зросту і статури. Кілька років ніде не працював. Остання робота – сезонна.

Ніхто в Іванівці до останнього не міг повірити в такий поворот. Батьки Миколи при цьому поскаржилися, що весь час поліцейські цілодобово знаходяться біля їхнього будинку.

Швидше за все, це робилося, щоб не дати переховати тіло.

Пізніше в Одесі показали фото підозрюваного Миколи Тарасова.

Джерело

Share
error: Content is protected !!