Стало відомо хто зірвав зустріч найближчого соратника Трампа з Зеленським (ВІДЕО)

Оскільки все прогресивне людство обговорює скасування поїздки Рудольфа Джуліані (адвоката й найближчого соратника Дональда Трампа) до Києва, не міг обійти цю тему і я в студії телеканалу «112. Україна».

Лише 2 дні тому, 9 травня, ця поїздка була анонсована газетою «The New York Times», однак 11 травня Джуліані оголосив, що передумав і вже немає наміру зустрічатись з новообраним президентом України Володимиром Зеленським та прохати його сприяти розслідуванню обставин втручання українських посадовців у вибори президента США в 2016 році.

Причина, названа Джуліані, полягає в тому, що в оточенні Зеленського є люди, насамперед відомий російський блогер Сергій Лещенко, які безпосередньо причетні до втручання у вибори та займаються антиамериканською діяльністю.

У зв’язку з цим виникають два запитання: як так трапилось, що в Білому Домі лише зараз узнали, що Лещенко входить у команду Зеленського? І, по-друге, хто той добродій, який розкрив Джуліані очі й відрадив йому їхати до Києва?

Відповіді є очевидними. Посол США в Україні Марі Йованович завчасно не повідомила у Вашингтон, що її улюбленець Лещенко, який на прохання представниці ФБР в Україні Карен Грінавей у 2016 році опублікував кілька сторінок з «чорної бухгалтерії Партії Регіонів» і здійняв ґвалт навколо керівника передвиборного штабу Трампа Пола Манафорта, з березня 2019 року обслуговує Зеленського.

Що ж стосується джерела раптової поінформованості Джуліані, то ним є генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко. Юрій Віталійович постійно переконує Джуліані, що він є єдиним тримачем компромату на Джо Байдена й що лише він може розслідувати витівки американської агентури в Україні (Артем Ситник, Сергій Лещенко, Віктор Трепак), яка в 2016 році працювала на перемогу Гілларі Клінтон.

У разі, якби посланець Трампа зустрівся б із Зеленським і отримав від новообраного президента України запевнення, що нова влада не тільки не буде перешкоджати розслідуванню, але навіть готова створити спільну групу слідчих і прокурорів, то Луценко позбувся б єдиної можливості втриматись на посаді – американцям вже не було б сенсу підтримувати корумпованого алкоголіка без юридичної освіти.

Можна лише уявити, скільки ще проблем для Зеленського створить Луценко, якщо він і далі очолюватиме Генеральну прокуратуру. Втім, жодних складнощів не становить припинити бурхливу міжнародну діяльність Юрія Віталійовича – заступник генпрокурора Юрій Столярчук, який (як, до речі, і прокурор м.Києва Роман Говда) є членом команди колишнього генпрокурора Віктора Шокіна, може у будь-який момент підписати підозру Юрію Луценку – достатньо телефонного дзвінка від Віктора Миколайовича.

А якщо не підпише Столярчук, це можуть зробити два інших заступники генпрокурора – Назар Холодницький або Анатолій Матіос.

А далі Печерський райсуд задовольнить клопотання ДБР про відсторонення Луценка від посади на період досудового розслідування й «рулити» Генпрокуратурою стане перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук, який значну частину свого робочого часу проводить у приймальні Арсена Авакова в очікуванні завдань і вказівок.

Volodymyr Boiko

Джерело

Share
error: Content is protected !!