Стoїте? Кpaще прuсядьтe! Пpямo заpаз в Зеленського пояснuлu прuчuнu емоційнocті Володимира

Эмоциональное поведение кандидата в президенты Украины Владимира Зеленского во время разговора с действующим главой государства и кандидатом в президенты Петром Порошенко на телевидении в прямом эфире связано с тем, что со стороны оппонента на шоумена выливается большой «объем грязи».

Об этом спикер избирательного штаба Зеленского Дмитрий Разумков заявил в перерыве программы «Право на власть» на телеканале «1+1», где состоялась словесная перепалка кандидатов в президенты.

По словам спикера штаба, Зеленский сам по себе очень эмоциональный человек, и «это видели уже многие». «Но вопрос в другом – если бы наши телезрители столкнулись с тем объемом грязи, который ежедневно, ежеминутно выливается на него, на семью, на близких, на людей, которые его поддерживают, и людей, которые за него проголосовали, то они были бы еще более эмоциональные и более жесткие в высказываниях», — считает Разумков.

Напомним, между кандидатами в президенты Владимиром Зеленский и Петром Порошенко произошел спор в эфире «Право на власть» на «1+1».

«Вас не перебивал народ пять лет, дайте мне сказать. Господин Порошенко, послушайте меня», — сказал Зеленский Порошенко. Во время разговора они перебивали друг друга и не могли прийти к согласию относительно окончательной даты дебатов. Порошенко пытался дебатировать во время эфира: «Я хотел бы, чтобы вы имели возможность услышать ответ. Дебаты — это, когда я Вас послушал, а Вы слушаете меня. Господин Зеленский, дайте возможность Вам ответить.

Иначе это не дебаты». Потом настаивал провести дискуссию 14 апреля на стадионе, а 19 – на «Общественном». Впрочем, его оппонент настаивал на том, что дебаты состоятся только 19 апреля на НСК «Олимпийский». «Еще раз подчеркиваю: 19 апреля на НСК «Олимпийский» будут дебаты. Вы хотите сейчас, но я Вас приглашаю 19-го. Я закончу через пять лет, а Вы закончите 22-го числа», — заявил он.

В конце Зеленский добавил: «Сейчас я закончу. 19-го числа на НСК «Олимпийский». Точка. До свидания»

Нагадаємо:Це цілком логічна реакція, – експерти про “батл” Зеленського і Порошенка

Політолог Петро Олещук вважає, що Зеленський розмовляє у такій манері через інформаційний бруд, який використовують проти нього політтехнологи Порошенка. “Безперечно, на таке відношення до Порошенка з боку Зеленського вплинула доволі брудна політтехнологічна компанія, усі ми бачили ці неоднозначні ролики, які вплинули на сприйняття опонента.

Це цілком логічна відповідь на спроби подавити його з боку конкурента. Він намагався в цій ситуації продемонструвати себе як господар ситуації. Реакція на розмову Зеленського була доволі різка та негативна, але я думаю серед його прихильників вона буде сприйнята або нейтрально, або позитивно”, – повідомив політолог.

Політолог Роман Бортнік розказав, що у словах Зеленського немає емоцій і його риторика — це політтехнологічний прийом. “Один із тезисів, який використовувала команда Порошенка проти Зеленського, це те, що він – трус.

І ця агресивна манера поведінки Зеленського на відео з НСК “Олімпійський” повинна переконати суспільство у тому, що він смілива та хоробра людина, що він не трус, навіть, якщо він прийде на дебати. Це не емоційна реакція, це продуманий політтехнологічний підхід, він продемонстрував хоробрість, коли він майже посилав президента на три букви”, – розповів журналісту Інформатора політолог.

Політолог Олексій Якубін вважає, що Порошенко намагався спровокувати Зеленського. “Те що ми бачити вчора в ефірі, треба сприймати у контексті. Президент неочікувано прийшов на шоу і став вимагати почати дебати та питати де Зеленський. Вочевидь, президент знав, що Зеленський вже відлітав, або готувався до вильоту у Францію. Чинний президент прийшов на телебачення для того, щоб скласти враження, що Зеленський не готовий до дебатів.

На мою думку, Порошенко хотів, щоб Зеленський зірвався, що після звинувачень у тому, що Зеленський наркоман, маріонетка, після роликів, де його збиває КамАЗ, Порошенко розраховував спровокувати Зеленського, що він психологічно не витримає і президент зробить вигляд, мовляв, він чинний та благородний, а Зеленський — невихована людина. Я вважаю, що Зеленський відповів більш-менш у рамках пристойності”, – повідомив політолог.

Політичний експерт Мар’ян Ощановський повідомив журналісту Інформатора, що Зеленський намагається таким чином спростувати тезу політичної кампанії Порошенка про те, що Зеленський не здатен бути сильним президентом. “Петро Порошенко з подачі своїх політтехнологів регулярно звинувачує Володимира Зеленського у слабкості. Петро Порошенко і агітатори Банкової апелюють, що, мовляв, Зеленський, якщо стане президентом, не буде спроможний вести переговори з Путіним на рівних.

Аби відкинути сумніви, що він буде слабким президентом, Зеленський обрав жорсткий тон розмови з Порошенком у студії “1+1″, щоб продемонструвати, що він не лише комік, а й харизматичний політик, здатний бути сильним переговірником, в тому числі з Володимиром Путіним”, – вважає експерт.

Як повідомлялося, експерти вважають, що дебати вже нічого не змінять.

Джерело

Share
error: Content is protected !!