Суддя Гольник зробила гучну заяву! «Отримала повідомлення з прокуратури…» Зміни почалися раніше ніж ми думали

Отримала повідомлення з прокуратури області. Відкрите кримінальне провадження. Ні, не проти мене.

Фабула:

«Мамай О.Ф., Трихна Д.В. та Ковжога О.І. публічно звинуватили Гольник Л.В. у вимаганні неправомірної вигоди, тобто у вчиненні тяжкого злочину, з подальшим підтвердженням цього обвинувачення під час допитів у прокуратурі та суді з метою введення слідства та суду в оману, приховування власних злочинних намірів та вчинків.

Крім цього, голова Октябрського районного суду м. Полтави Струков О.М., на думку Гольник Л.В. надав суду неправдиві свідчення спрямовані на приховування власної участі в організації тиску на суддю Гольник Л.В. з метою винесення вигідного колишньому Полтавському міському голові Мамаю О.Ф. рішення».

У вимаганні хабара Мамай обвинуватив мене 26 січня 2015 року. В наступні дні Мамай, Ковжога й Трихна давали завідомо неправдиві свідчення в прокуратурі області.

Лжесвідчили в суді Мамай, Ковжога та Струков 7 квітня 2016 року.

Повідомляла я про це неодноразово, зреагували на мої звернення тільки тепер.

От і думаю, може й Назар Холодницький та керована ним Спеціалізована антикорупційна прокуратура вже не чинитимуть перешкод тому, щоб справа Мамая, стосовно пропонування мені неправомірної вигоди, пішла нарешті до суду.

Детективи НАБУ свою частину роботи зробили давно. Час висувати підозру.

Відповідати за скоєне повинні всі, чи то грошовитий екс-мер, чи то колишній заступник начальника міської міліції, а нині адвокат, чи то чинний голова суду.

Лариса Гольник. Джерело

Share
error: Content is protected !!