Таким його ще не бачили! Саакашвілі не на жарт розійшовся в екстреному зверненні: “Кличко разом з цією п*зд*т*ю …”

Глава столиці Віталій Кличко може об’єднатися з Міхеілом Саакашвілі і допомогти Україні, але є один нюанс.

5 червня мер Києва запропонував колишньому президенту Грузії піти на парламентські вибори на чолі його політичної партії Удар. На своєму YouTube-каналі український журналіст Олександр Дубінський назвав єдину умову, при якому союз Міхеїла Саакашвілі і Віталія Кличка може спрацювати на благо народу.

Варто відзначити, що колишній губернатор Одеської області позитивно зустрів пропозицію київського мер, з яким давно зберігає теплі відношення. У своєму відповідному ролику він не на жарт розійшовся і похвалив Віталія Кличка за благоустрій Києва.

Але в той же час, Міхеїл Саакашвілі розкритикував “Удар”, в якому, за його словами, залишилося надто багато прихильників екс-президента Петра Порошенка.

“Якщо йти в «Удар», то і партію «Удар» потрібно міняти фундаментально. По-перше там є багато людей, які до останнього моменту були з Порошенком.

Я теж якийсь час був з Порошенком, але одна справа бути за Порошенка десь 3-4 роки тому, і інше бути до останнього, коли він реально остаточно сформувався, як ворог України і велика проблема для українського народу”, – заявив політик, а потім попросив поради у українців.

Олександр Дубинський заявив, що спочатку обурився ідеєю об’єднання лідера “Руху нових сил” з Віталієм Кличком, який потопає в корупції: “У такому форматі, в якому вони зараз існують, Кличко разом з цією п*здотою, яка у нього за спиною, і Саакашвілі, який в очах більшості людей є реформатором і прогресивним демократом – ну, неможливо їх звести, вужа з їжаком не схрестити”.

Потім журналіст подумав, в якому випадку обидва політики можуть об’єднатися. На його думку, це можливо, коли Віталій Кличко відмовиться від послуг свого тіньового партнера Вадима Столара і перестане відправляти йому відкати з кожного заходу в Києві.

“Якщо Кличко на це піде і готовий буде очиститися від бруду таємниці, яку назбирав за п’ять років, не знаю, свідомо – несвідомо, по недоумкуватість. Тоді це об’єднання буде мати сенс, і його тоді, в принципі, зможуть сприйняти в суспільстві. тоді Саакашвілі

(якого можна навіть на прем’єра висунути) зможе претендувати на те, щоб навколо себе, збирати партію мерів, тому що Київ – це найбільше місто в Україні, і з цією партією рухатися в парламент”, – розповів Олександр Дубинський.

Він додав, що сам Віталію Кличку “треба пройти процес очищення”. А Міхеїл Саакашвілі повинен цей процес контролювати. В іншому випадку, він втратить довіру українців і буде вигнаний з політики.

Джерело

Share
error: Content is protected !!