Такого Україна ще не бачила! Порошенко заспівав пісню Зеленському. ВІДЕО

Порошенко на Олімпійському трохи заспівав. Діамантова леді.

Чинний Президент України Петро Порошенко присвятив пісню кандидату у Президенти України Володимиру Зеленському — зі сцени під НСУ «Олімпійським» заспівав «Ти ж мене підманула», після того, як шоумен не прийшов на дебати. Пісню заспівав разом з соллістом Kozak System:

Заступник глави Адміністрації президента генерал-лейтинант Валерій Кондратюк, який відповідає за спецслужби, пояснив причини своєї відставки в лютому цього року

Про це 14 квітня повідомив УНІАН.

У рапорті йдеться, що причиною відставки стало те, що Петро Порошенко не вступився за нього після звинувачень в ефірі каналу “112 Україна”, що нібито Кондратюк намагався завербувати Наливайченка для роботи на іноземні спецслужби, тоді як експертами на телеканалі виступали члени БПП.

“Зрозуміло, що співробітництво людей з Вашого близького оточення з російсько-пропагандистським каналом “112 Україна“ не могло відбуватись без Вашого відома та згоди. Проте Ви відверто проігнорували моє звернення.

Фактично це означає, що Ви заздалегідь були ознайомлені зі змістом звинувачень на мою адресу і в обмін на дискредитацію руками путінських пропагандистів одного з Вших політичних опонентів на майбутніх президентських виборах погодились із задумом кремлівської інформаційної спецоперації – “здати” керівника, який відповідає за координацію українських спецслужб у питаннях боротьби з російською агресією”, – йдеться в тексті заяви до президента.

Також Кондратюк в рапорті наголосив, що “відсутність підтримки на фоні цих звинувачень, звільняє його від морального обов’язку продовжувати працювати на цій посаді”.

Свою заяву Кондартюк пояснив тим, що останнім часом Порошенко “вважає себе одноосібним захисником країни”.

“Він також вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це далеко не так. Це образливо чути не тільки для мене, але і для тисяч військових, які зберігають мир, а також для десятків і сотень дипломатів, які служать на благо України” – сказав генерал-лейтенант в коментарі УНІАН.

Зазначимо, Валерій Кондратюк у період від 2014 до липня 2016 був начальником департаменту контррозвідки СБУ, від серпня до жовтня 2016-17 очолював Головне управління розвідки МО України.

Джерело

Share
error: Content is protected !!