«Тепep кpiпаки повинні cидiти в кpaїні і пpaцювати за миcкy cyпу. Алe для виїздy «зeлeних» пaнів нiякої зaбpoни нeмa..»

Зеленський всі роки знецінював в своєму «95 кварталі» ідею отримання безвізу з ЄС. Він навіть цілий сезон серіалу зняв про те, який фіговий безвіз, бо всі кріпаки з країни втечуть.

Дика ідея, як для сучасної людини, до речі. Але цілком природня для «совка», що звик жити з закритими кордонами і виїзжати з країни за дозволом КГБ.

Недалекі шанувальники гумору Зеленського, звичайно, не розуміли, що це було спробою знецінення самої ідеї вільного пересування Європою і світом для українців.

Що бути громадянином світу не можливо, доки твій паспорт не є таким, що дозволяє в будь-який момент сісти на літак чи в авто і поїхати будь-куди.

І тому голосуючи за Зеленського вони також не знали, що заборона виїзду за кордон для роботи – це лише логічний крок для людини з таким світоглядом.

Бо в уявленні Зеленського і його оточення, кріпаки повинні сидіти в країні і працювати за миску супу, а не шукати собі кращої долі де схочуть.

Однак, ця заборона виїзду тільки для «зелених» кріпаків. Бо ніякої заборони для виїзду «зелених» панів немає.

І сам Зеленський зі своєю родиною будь-коли можуть виїхати до своєї хатинки в Іспанії чи Італії. Чи просто до Швеції, бо там приємніше. І байдуже, кopoнавіpyс там чи ні.

Ольга Лень

Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

Share
error: Content is protected !!