Тepmiнoвo, під Дніпром зaгoрiлacя електричка на ходу: люди вuстрuбyвалu з вагонів (фото, відео)

Пожежа в електричці виникла під час руху складу

Пожежа в електричці стався сьогодні, 22 червня, близько 5:40 на станції “169 кілометр”, яка їхала до П’ятихатки Дніпропетровської області. Про це повідомляє Інформатор.

Під час пожежі, пасажири, не чекаючи зупинки складу, почали вистрибувати з вагонів електрички. За попередньою інформацією, пожежа виникла через загоряння проводки.

Дим швидко поширився по вагонах електрички і у людей почалася паніка. Пасажири просто почали вистрибувати з вагонів. При цьому стрибати було досить високо і на камені, але не це не зупиняло наляканих пасажирів.

За словами очевидиці Наталії, на місце інциденту швидко приїхали 3 пожежні машини, 2 карети швидкої допомоги і поліція. На щастя ніхто не постраждав, у людей були тільки збиті коліна.

Пожежа в електричці під Дніпром (відео: YouTube / informator.ua)

Один з пасажирів розповів, що всі люди поспішали на роботу, тому близько сотні людей бігли через поле на маршрутку. Через 15 хвилин електричка продовжила рух.

У Придніпровській залізниці підтвердили, що в електричці була поломка, але зараз рух повністю відновлено.

Нагадаємо, що на Волині на ходу загорілася електричка з пасажирами , через що поїзд №6394 Ковель – Сарни довелося зупинити.

Раніше повідомлялося про те, що Укрзалізниця буде повертати гроші за кондиціонер , якщо він не буде працювати після офіційної скарги пасажира.

Джерело

Share
error: Content is protected !!