Це прем’єр-міністр Королівства Нідерланди. «Я живу і працюю чесно, тому мені немає чого боятись»

Це прем’єр-міністр Королівства Нідерланди.

Марк Рютте. На роботу він їздить на велосипеді. Паралельно державній посаді — викладає історію . Його часто можна побачити в колі друзів в місцевому пабі чи за діджейським пультом в клубі.

Він коментує це так: «Я хочу усьому світові показати, що я живу в безпечній країні. Я живу і працюю чесно, тому мені немає чого боятись і тому мені не потрібні кортежі та охорона». Джерело

******

Їздять навіть міністри. Чому у Нідерландах пересіли на велосипеди

У Нідерландах майже немає заторів. По-перше, автомобіль тут – справді розкіш. А по-друге, влада робить усе, аби пересадити мешканців на більш екологічні трамваї та велосипеди.

Їздять навіть міністри. Чому у Нідерландах пересіли на велосипеди

– Велосипедів тут дуже багато. Іноді навіть здається, що це вони заважають машинам, а не навпаки. Але це дуже здорово. Саме такий дух Голландії, – розповідає Анна Кузьменко, яка навчається у Нідерландах.

Не соромляться сідати на велосипед ані діти, ані пенсіонери, ані звичайні роботяги, ані представники влади у костюмах. Навіть прем’єр-міністр і весь кабмін їздять на роботу саме на велосипедах.

Їздити ровером в Амстердамі – саме задоволення. Тобі не треба маневрувати між машинами, як у нас. Тут є безпечні велодоріжки. Влада подбала навіть про паркування, скрізь є парковки де можна залишити ровери. Для велосипедистів тут навіть є окремі світлофори, і підставки, щоб полегшити очікування сигналу. Всі маршрути для двоколісних нанесені на мапу, а спеціальний додаток допоможе спланувати поїздку якомога вдаліше.

Більше дивіться у відео Ранок у великому місті.

До речі, вчені з’ясували, що регулярне катання на велосипеді впливає на процеси старіння.

Джерело

Share
error: Content is protected !!