ТСН: якщо ЦЕ nобачать військові – Порошенка просто poзіpвуть на шматкu без вагань (ВlДЕО)

Ви собі навіть не уявляєте, чим займався Петро Порошенко і «лідери Майдану» в той час поки українські добровольці і українські солдати пакували в цинкові труни і відправлялися матерям по всій країні.

Поки в Україні точилася запекла війна з Росією, Головнокомандуючий Петро Порошенко без будь-яких докорів сумління працював на російський бюджет і на російську воєнщину.

Головнокомандувач Петро Порошенко заробляв сотні мільйонів в тісному спайці з Росією, в той час поки його солдати гинули пачками в котлах і запеклих боях.

Журналісти ТСН випустили шокуючий матеріал.

Якщо ви думаєте, що мова піде про Липецьку, ви помиляєтеся.

Крім Липецька у Головнокомандувача Петра Порошенка ціла бізнес імперія в Росії!

Сьогодні мова піде про те, як Головнокомандувач Петро Порошенко і його ОЗУ всього на одній дорозі в Києві запрацювали 1 мільярд гривень використовуючи російські підприємства.

Ви запитаєте, а чи є документ? Так, журналісти ТСН надали всі документи, що підтверджують співпрацю Головнокомандувача Порошенко з Росією навіть на такі дрібниці як закупівля труб.

Петро Порошенко по вуха зав’язаний на Росії і після цих матеріалів потрібно задати собі питання – хто такий Порошенко?

Російський бізнесмен, або Головнокомандувач української армії?

Якщо солдати дізнаються про це, вони розірвуть Порошенко на шматки.

Матеріал ТСН про те як все на 3 кілометрах дороги Ленінська Кузня Петра Порошенка, в спайці з Росією, нагріла український бюджет на 1 мільярд гривень:

Відзначимо, що це всього лише одна з тисяч махінацій Головнокомандувача Порошенко і Росії по обкрадання України і української армії.

Крім цього у Гаранта є в Росії автомобільні корпорації, справи щодо закупівлі крохмалю, з постачання цукерок Рошен і навіть з виготовлення патронів для російської армії.

Зовсім скоро ви дізнаєтеся хто 5 років знищував Україну під крики Армія мова віра. Джерело

Share