Тягнибок — новій владі: “Ваші імена запишуть чорним кольором в історію України”

Олег Тягнибок знову направив послання новій владі. “Ваші імена запишуть чорним кольором в історію України”, — написав він у соцмережі. Лідер ВО “Свобода” розкрив нову схему, за якою працює команда президента. Поза спинами українців та людей, які відстоюють їхні інтереси, влада робить те, що вигідно лише їй.

Олег Тягнибок повідомив, що “відкрита влада” сьогодні зробила все, щоб не допустити активістів на доленосне засідання аграрного комітету Ради.

Він наголосив, що зазвичай туди приходили представники громадськості, фермери та екс-нардепи від “Свободи”. А народний депутат, свободівка, Оксана Савчук, навіть зареєструвала альтернативний проект до того, що пропонує влада.

Проте, можновладці зробили все, щоб ці люди не встигли на засідання. Їм не повідомили, що воно відбудеться набагато раніше, ніж планувалося.

“На сьогодні о 14:30 було заплановане чергове засідання аграрного комітету ВРУ. І ось, буквально кілька хвилин тому, слуги оголосили, що комітет переноситься на вже!! — на 9:00”, — написав Тягнибок.

Він впевнений, що це зробили навмисно, щоб по-тихому роздерибанити українську землю.

“Пам‘ятайте усі, хто голосуватиме “за” — ви вчиняєте злочин проти України. І за нього ви відповідатимете перед українцями. Ваші імена будуть чорним кольором, кольором землі записані в історію України. Народ вас проклене. Одумайтеся, поки не пізно!” — закликав лідер свободівців.

Джерело

Share
error: Content is protected !!