Тягнибок знову намагається відкрити очі українцям: «Новій владі вірити не можна»

Схоже, що Олег Тягнибок знову намагається відкрити очі українцям. Він вже вчергове наголошує, що новій владі вірити не можна. Бо вона, як погода восени: то дощ іде, то сонце світить.

Так і влада: то одне говорить, то інше. Тому вірити керманичам з такою нестабільною думкою не треба. Щоправда, Тягнибок, мабуть, не думав, що можливі зміни в тому чи іншому питанні — це є сам процес пошуку правильного рішення, робочі моменти, так би мовити.

Але ж ні — говорить, що це звичка брехати. Про це він написав у соцмережі.

Зокрема, це стосується закону про особливий статус Донбасу.

“3 жовтня президент Зеленський обіцяє публічно: зради не буде — буде новий закон про особливий статус Донбасу, не такий, як за часів Порошенка.

Напишемо разом, обговоримо з усім українським суспільством, не перетнемо жодної “червоної лінії”. 18 листопада голова ВРУ Разумков повторює обіцянку: новому закону — бути. Але творити його почнемо після зустрічі в нормандському форматі 9 грудня.

І вже 3 грудня голова МЗС заявляє: влада продовжить дію старого закону, бо на новий не має часу.”, — нагадав Тягнибок про слова влади.

Тому на його думку такі різкі зміни в цьому питанні говорять лише про те, що вірити українській владі не можна ні на йоту.

“Ну й що це? Політична незрілість? Абсолютна некомпетентність? Чи просто звичка брехати суспільству, будучи впевненим у власній величі? 20% рейтингу зникли за два місяці, ще 50% — пропадуть за день, якщо й далі дуритимете людей. Українці — не вівці! Як би вам того не хотілося”, — вважає лідер ВО “Свобода”.

Саме тому Олег Тягнибок знову намагається відкрити очі українцям. Мовляв, новій владі вірити не можна. Бо вона ще політично зелена, не має ніякого досвіду, некомпетентна.

Але при цьому всьому — просто купається в манії своєї величі, щодня даючи нові обіцянки та задурюючи голови українцям.

Але тим часом, мабуть, самому лідеру “Свободи”, з великим політичним досвідом, в голову не приходить, що саме таким чином шукають відповіді на поставленні питання, обговорюють всі “за” і “проти”, а тоді приймають — єдине рішення. Джерело

Сподобалася Вам стаття Підтримайте лайком!

Share
error: Content is protected !!