У нього залишилася вагітна дружина: сьогодні попрощалися з молодим бійцем

У п’ятницю, 8 лютого, в селі Павлівка Верхньорогачицького району Херсонської області відбулося прощання з головним сержантом 1-ї роти 42-го окремого мотопіхотного батальйону «Рух опору» 57-ї окремої мотопіхотної бригади Сергієм Гузенком (позивний Шериф).

Воїн загинув 5 лютого близько 17.00 у районі селища Опитне Донецької області від кулі снайпера, рятуючи пораненого побратима, повідомляє «Цензор.нет».

Сергій Гузенко народився 16 жовтня 1987 року. Пішов на війну з першою хвилею мобілізації, потім підписував контракти. Коли наприкінці 2018 року оголосили військовий стан, знову пішов на фронт.

У нього залишилися батьки, два старші брати і вагітна дівчина.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Також, варто нагадати, що вчора під час бойового чергування загинув боєць Ігор Наконечний на псевдо «Замок». Помер від кульового поранення в районі Авдіївської промзони. Служив у 93 бригаді Холодного Яру, мав звання «старший солдат».

Товариші згадують його, як життєрадісного та веселого, був душею компанії. Захоплювався спортом, підтримував себе у фізичній формі. Вдома у Ігоря залишились дружина Людмила та дві донечки.

Джерело

Share
error: Content is protected !!