У війська надійшли танкові шедеври: ЗСУ отримали танки, стійкі до бронебійних снарядів

Держпідприємство «Харківський бронетанковий завод» виготовив і модернізував понад сотню танків Т-64 зразка 2017 року. Про це інформує прес-служба державного концерну.

За даними «Укроборонпрому», Т-64 – це основна бойова машина бронетанкових підрозділів ЗСУ. На Донбасі цей танк відмінно показав себе в боротьбі з роросійськими окупантами і з 2018 року він серійно поповнює озброєння української армії.

Також Т-64 в 2017 році був використаний на змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challenge і презентований під час параду в Києві з нагоди Дня Незалежності.

В ході модернізації Т-64 оснастили тепловізорами, цифровими радіостанціями, супутниковою навігацією і системою динамічного захисту, яка протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження. Комплекс захисту протидіє кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу “ударне ядро”.

Сучасні прилади нічного бачення встановлюються на штатні кріплення, потім підключаються до електромережі танка. Вони мають високу стійкість до світлових перешкод і здатні працювати навіть в умовах поганої видимості.

Прицільний комплекс навідника в Т-64 оснащений тепловізором, що дозволяє розпізнати і знищити противника вогнем 125-мм гармати. А система супутникової навігації здатна забезпечити надійний обмін даними в онлайн-режимі.

На даний момент харківське підприємство продовжує модернізувати виготовлені танки.

“Під час модернізації в бойову машину інтегруються сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їхньої інтеграції в системи бойової машини”, – йдеться в повідомленні.

У дежконцерні зауважили, що завдяки високоякісним комплектуючим вони мають високу стійкість до світлових перешкод та забезпечують роботу за складних умов, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних перешкод в інфрачервоному діапазоні.

“Водночас у прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов”, – інформують у прес-службі.

“Т-64 зразка 2017 року оснащуються системами супутникової навігації від Держпідприємства “Орізон-Навігація”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. Саме такі системи на всі нові бойові машини, які випускають підприємства Концерну.

Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, що дозволяє в режимі “онлайн” обмінюватися надійно зашифрованими даними. Дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів усіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією”, – наголошують у дежконцерні.

Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями “Либідь К-2РБ”, які забезпечують надійний, захищений від перешкод і перехоплення зв’язок на дистанції до 70 кілометрів. Віче НСН

Джерело

Share
error: Content is protected !!