Укpaїнa зaвдaлa пoтyжнoгo yдaрy пo Рocії в Чopнoмy мopі: вiдпoвiдaтuмyть за нaшuх мopякiв

Судно вийшло в нейтральні води Чорного моря, де перебуває й до нині

Азовське море

Апеляційний суд Херсонської області задовольнив апеляційну скаргу прокуратури АРК і скасував ухвалу Херсонського міськсуду на відмову в арешті танкера MRIYA. Суд підозрюють у незаконному транспортуванні нафтопродуктів, його заарештували. На судно накладено арешт.

Про це дізнались із зали суду під час засідання, 19 серпня.

Колегія Херсонського апеляційного суду задовольнила апеляцію прокуратури АРК на визначення Херсонського міського суду про відмову в задоволенні клопотання слідчого про арешт танкера MRIYA.

Визначення Херсонського міського суду скасовано, на судно накладено арешт. Однак Херсонський міський суд відмовився заарештовувати MRIYA. Користуючись нагодою, судно вийшло в нейтральні води Чорного моря, де перебуває й до нині.

Таку інформацію надає сайт MarineTraffic.com.

Варто нагадати, що 10 серпня в порту Херсона українські правоохоронці проводили обшук на судні MRIYA. Судно, як відомо, порушило українське законодавства та зайшло у деякі порти окупованого Криму, які раніше закрила Україна.

Чорне море

Судно, як виявилося, постачало паливо для Чорноморського флоту РФ і підозрюється в контрабанді нафтопродуктів. У червні 2015 це ж судно, але під назвою VILGA, постачало паливо для підрозділів Чорноморського флоту РФ в окупованому Севастополі.

Знай.ua

Share
error: Content is protected !!