Українець надіслав до поліції фото Mercedes, припаркованого на пішохідному переході. І ось що з цього вийшло (Фото)

Киянин спробував притягнути до відповідальності порушника правил парковки. Що з цього вийшло? Олег Рівтін надіслав до поліції фото позашляховика Mercedes, припаркованого на пішохідному переході.

Киянин Олег Рівтін перевірив, чи можна за допомогою надісланої в поліцію фотографії притягнути до адміністративної відповідальності порушника правил паркування.

Він узяв фото з Facebook-пабліка «Герой парковки». На знімку видно позашляховик Mercedes, припаркований просто на пішохідному переході. Чітко видно розмітку, дорожній знак і номер автомобіля.

У заяві Рівтін вказав час, адресу і пункт правил дорожнього руху, який забороняє зупинку і стоянку на переході.

Заяву в патрульній поліції розглядали 23 дні. Після цього надійшла відповідь, в якій вказувалося, що нічого зробити не можна, адже бракує доказів. У поліції порадили в разі виявлення подібних порушень телефонувати за номером 102.

«Але наскільки я знаю, і це на практиці не працює. Найчастіше вони просто не приїжджають, а якщо й приїжджають, то розводять руками», – зазначив Рівтін.

Раніше патрульна поліція повідомляла, що кияни, які помітили на вулицях міста неправильно припарковані автомобілі, можуть надіслати скаргу у друкованому вигляді. На доданих до скарги фото має бути чітко видно місцевість, дорожні знаки або розмітку. Скарги розглядають упродовж 30 днів.

Джерело

Share
error: Content is protected !!