Українець Зеленському: «Якщо Ви це зробите! То буде найкращим дарунком Україні…»

Андрій Нечай

ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР!

Я вже ЗАДОВБАВСЯ Вам писати:

Якщо Ви і Ваші радники не знаєте — в Україні розвідано запасів газу більше ТРИЛЬЙОНУ КУБІВ! При середньому видобутку 5-7% ми ПОВИННІ ДОБУВАТИ близько 60!!! мільярдів кубів газу щороку і стати енергетично незалежними вже давно! У 2018 році у УКРГАЗВИДОБУВАННІ ВКРАДЕНО 40!!!! мільярдів гривень, але видобуток не зріс ні на кубометр!

ПРОПОНУЮ:

НЕГАЙНО ПОСАДІТЬ ВСЕ КЕРІВНИЦТВО!

Найміть три бригади бурильників — а кращі в світі — то є українці — де тільки не працюють! — я готовий очолити процес, маю величезний досвід глибокого буріння — за життя пробурив сотні км.

За пів-року ми за невелику зарплату доведемо видобуток газу до 60-80 мільярдів кубів!

Це буде НАЙКРАЩИМ ДАРУНКОМ УКРАЇНІ, який Ви зробите!

ВДУМАЙТЕСЬ:

У США розвідано 8,7 трильйона кубів газу. При території 9 834 000 км2. Населенні 350 мільйонів. Газу США добувають БІЛЬШЕ ВСІХ У СВІТІ – 750 мільярдів кубів річно.

В Україні розвідано 1,4трильйон кубів газу. При території 603000км2! Населенні 35 мільйонів. А газу добуваємо – 17!
США добуває 750:8700х100%= 8,62%

І так заведено у світі – СКРІЗЬ добувають 8-10% від розвіданих запасів!
Україна добуває 17:1400х100%=1,2%

А має добувати – 1400х8%= 112 мільярдів кубів – ЩОНАЙМЕНШЕ!!! А у перс пективі за 3-4 роки 900 мільярдів кубів! РІЧНО!

А як ви думаєте – ЧОМУ ТАК?

Бо ніхто не знає ПРАВДИ про кількість добутку – бо всі корисні копалини контролює ДЕРЖАВНА МАФІЯ! А кожен мільярд тихенько добутого газу дає бандитам у Європі до 300 мільйонів доларів надприбутку! Я впевнений, що «чорний» видобуток газу зараз ще МІНІМУМ 30 мільярдів кубів річно! Бандитський «бізнес» на мінімум 9 мільярдів доларів річно!

А що ми маємо? Навіть порошенковий міністр Носалик констатує, що «Укргаз-видобування», начолі з Олегом Прохоренко, який, до речі, отримує ЗАРПЛАТУ ОДИН МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ, ПЛЮС МІЛЬЙОННІ ПРЕМІЇ, просто проср@ло 40 млрд.гривень, не наростивши добуток газу ні на куб!

Слова Носалика: «На питання — як можна було призначати керівником «Укргаз-видобування» не фахівця у видобутку газу, лише за те, що він знає англійську, вчився в західних вишах, Насалик відповів, що «чесно кажучи, я б набив йому морду».

А ТЕПЕР ПОРАХУЄМО, ЩО РОБИТИ:

1. Україна має НЕГАЙНО Довести видобуток власного газу до мінімум 100 мільярдів кубів! Це можна зробити за 1-2 роки максимум, витративши ЗНАЧНО МЕНШЕ, НІЖ 40 мільярдів гривень!

2. Для розвитку власної промисловості та використання населенням залишити 40 мільярдів кубів – це більш, ніж досить! Зараз використовуємо 30. Газ населенню МАЄ БУТИ БЕЗКОШТОВНИМ — згідно з Конституцією України! — і максимально недорогим для потреб власної промисловості.

3. 60 мільярдів продавати в Європу, врятувавши газотранспортну систему від знищення і заробляти щонайменше 20 мільярдів доларів річно!

4. Потім довести видобуток газу до 250 мільярдів кубів і стати НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ЄВРОПИ – от тоді нас і візьмуть в ЄВРОСОЮЗ! А ні – ТО МИ САМІ СТАНЕМО НАЙПОТУЖНІШЕЮ КРАЇНОЮ ЄВРОПИ! Ми про це мріяли на Майдані і вмирали за це…

До речі – ВІДІБРАВШИ в Росії Європейський ринок газу – а це 200 мільярдів кубів річно, ми тим самим ЗНИЩИМО МОЖЛИВІСТЬ РАШІ МАТИ НАДЛИШКОВІ КОШТИ ДЛЯ ГОНКИ ОЗБРОЄНЬ і отримаємо шанс на ПОВНУ ПЕРЕМОГУ!

Та для цього треба одна ДРІБНИЦЯ: щоб Президент був Патріот і ЗАХОТІВ ЩАСТЯ УКРАЇНІ і попрацювати пару років НЕ ЯЗИКАМИ, а до кривавих мозолів, як колись ми в далекому Сибіру при мінус 50-55…

Та НЕ ХОЧЕ І ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИДОБУВАТИ ГАЗ І НАФТУ! Скільки я вже йому писав!
ТА ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ЛЮДИ ВЖЕ ПОЧИНАЮТЬ ДУМАТИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Share
error: Content is protected !!