Українці вражені нововведеням: Прописатися у вашій квартирі тепер можна без згоди власника. Депутати готують лютий закон

Українські депутати приготували своїм співгромадянам неприємний сюрприз , який буде стосуватися однієї з найцінніших привілеїв: права на власне житло.

Про нову ініціативу на законодавчому рівні попередив портал « Znaj.ua ».

Здається, що новий закон незабаром викличе серйозний скандал. Цілком можливо, що в квартирах українців зможуть прописуватися інші громадяни, причому без згоди власників житлоплощі. Саме так можна трактувати зміни в законі «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», які приготували депутати.

Найбільше бентежить той факт, що за порушення цього закону передбачені серйозні штрафи. З українців зможуть стягувати 1700 гривень за проживання не за місцем реєстрації. А адже на сьогоднішній день не за тією адресою, яка вказана в паспорті, проживають близько 10 мільйонів українців. Тепер же, згідно з ініціативою, яку приймають депутати, будуть штрафувати за «надання неправдивих даних про фактичне місце проживання».

А чи дадуть депутати перевірити свою прописку?

Примітно, що порушників нового закону будуть обчислювати за допомогою вибіркової стеження. Правоохоронці зможуть опитувати сусідів, звірятися з даними відеокамер спостереження, зупиняти на вулиці і перевіряти документи. Таким чином депутати зібралися боротися з незаконними орендодавцями житлових приміщень. Чи варто згадувати про те, що від даної ініціативи можуть постраждати мільйони українців?

І дещо ще, що має викликати серйозні питання. Згідно з поправками, які депутати внесли в закон, для реєстрації місця проживання не знадобиться згода власників житла. Їм можуть постфактум повідомити про те, що в квартирі вже зареєстрований новий мешканець. Тобто, в квартирах звичайних громадян можуть прописатися люди з числа тих, яких не можна виселити за законом. Складно навіть уявити розмах афер, які скоро захлиснуть всю Україну.

Джерело

Share
error: Content is protected !!