В Києві справжній переполох! Трампу тepmiново знадобилася допомога Зеленського. Його людина вже летить до Києва

Джуліані вимагає розслідування. Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані заявив, що планує візит до Києва.

Про свою майбутню поїздку він розповів газеті The New York Times.Адвокат Трампа повідомив, що прилетить до Києва для того, щоб дати поштовх до продовження розслідування втручання в президентські вибори 2016 року на користь Хілларі Клінтон.

Окрім того він додав, що має намір зустрітися з обраним президентом України Володимиром Зеленським і закликати його до продовження розслідування про те, чи співпрацювали демократи з українськими чиновниками в період передвиборної кампанії Хілларі Клінтон і Дональда Трампа три роки тому.

Адвокат Трампа також має намір домогтися розслідування в відношенні сина конкурента Трампа на наступних президентських виборах — демократа і колишнього віце-президента Джо Байдена, який нещодавно був замішаний у скандалі з домаганням.

Зокрема, Джуліані вимагає розслідування роботи Хантера Байдена в Україну в компанії, що належить українському олігарху.

Адвокат Трампа підкреслив, що відвідає Київ протягом найближчих тижнів, однак при цьому не повідомив, чи знає президент США про плановану зустріч із Зеленським.

Джерело

Share
error: Content is protected !!