В Парижі вже все озвучено і нічого крім мурашок по спині воно не викликає

Прес-служба Єлисейського палацу повідомляє, що саміт в «нормандського форматі» відбудеться 9 грудня в Парижі.

В останній тиждень всі ЗМІ світу демонстрували скепсис у зв’язку з «глибокодумними» висловлюваннями в Києві про те, що треба перепідписувати Мінські угоди, а потім вже їх виконувати.PROMO CONTENT

На це була досить різка відповідь Кремля: «про що з ними взагалі говорити, якщо вони відмовляються виконувати Мінські угоди». З такими обуреннями висловлювався Путін.

Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Соломон Манн.

Він зазначає, через цю реакцію Москви майже всі аналітики вважали, що зустрічі не буде.

Однак Макрону, скоріш за все, вдалося переконати Путіна, що ситуацію тримає в руках він, а не статисти на кшталт Зеленського, так що не варто звертати уваги на побажання київської влади.

Макрон переконує Путіна, що в потрібний момент Київ зробить все, що потрібно і, якщо там будуть ухилятися і викручуватися, Париж вживатиме заходів і доб’ється свого.

За словами експерта, для виконання своєї мети Макрон збирається відвідати Україну і в ході свого візиту він або остаточно прив’яже Україну до Франції, або Україна чекає сама незавидна доля в новітній історії.

Ряд заходів в Парижі вже були озвучені і нічого крім мурашок по спині вони не викликають.

Під час візиту Макрона у Зеленського є останній шанс виторгувати власну безпеку від вбивць Коломойського і фондів для підтримки економіки країни. Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Share