В цi хвuлuнu Пoрoшeнкo і йoгo фpaкцiя зaблoкyвaлu тpuбyнy чeрeз рiшeння вuгнaтu Гeрaщeнкo з рaдu

За трибуну встав нардеп Микола Княжицький, разом з ним вийшли представники “євросолідарності” в Раді: Петро Порошенко, Андрій Парубій, Ірина Геращенко, Ірина Луценко та інші.


Відзначимо, що так само “євросолідарності” надійшла і тоді, коли стався інцидент, за який Геращенко хочуть відсторонити на п’ять засідань.

#Наживо❗«Європейська Солідарність» закликає всі фракції не допустити позбавлення Ірини Геращенко права відвідувати засідання, адже це означатиме диктатуру в парламенті (заява фракції)⬇Щойно стався безпрецедентний випадок на засіданні регламентного комітету. Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді, без обговорення прийняти рішення про позбавлення народного депутата України Геращенко права брати участь в п’яти засіданнях парламенту і довести таке рішення через газету «Голос України».Хочемо наголосити, що ми живемо в демократичній країні, тому в цій демократичній країні, яку ми намагаємося зберегти за це рішення проголосували представники лише однієї фракції – «Слуга народу». Представники всіх інших фракцій проголосували проти.Це рішення було прийнято через те, що Ірина Геращенко сказала з трибуни ВРУ – це цитувалося у відкритих джерелах інформації і цитуємо ще раз: «Друзі, ви знаєте п’ять років тому «зеленые человечки» захопили Крим, зараз «зеленые человечки» захоплюють український парламент і насправді повністю його перекреслюють».В цих словах Ірини Геращенко не згадувалася жодна фракція, жоден народний депутат. Вона, як і всі ми, протестувала проти згортання демократії в Україні, проти встановлення диктатури і тоталітаризму, які справді дорівнюють фактам знищення України, які чинять різні «зеленые человечки». Жодної образи тут, очевидно, не було.Це рішення суперечить Конституції України, тому що скасовуючи депутатську недоторканність, ми дозволили депутату з цієї трибуни висловлюватись спокійно і вірно. Це рішення обмежує право наших виборців, які голосували за «Європейську Солідарність». Це рішення обмежує право нашої фракції, оскільки Ірина Геращенко не просто депутат, а співголова нашої фракції. Ми вважаємо це рішення неконституційним, недемократичним, принизливим.Підписуйтеся на офіційні канали партії:Telegram: https://bit.ly/2KOngQhViber: https://bit.ly/30lv5CeTwitter: https://bit.ly/33Uld4FYouTube: https://bit.ly/2MAbhYO

Опубліковано Європейська Солідарність Четвер, 12 вересня 2019 р.

Вона, виступаючи з промовою, порівняла партію “Слуга народу” з “зеленими чоловічками”, які в 2014 році захопили Крим.


Спікер Дмитро Разумков заявив, що це неприйнятно і вимкнув їй мікрофон. Після цього представники партії Порошенко підійшли до трибуни.

Нагадаємо, раніше Ірина Геращенко назвала Гаагу столицею Нідерландів, висміюючи публікацію на сайті президента, де Торонто назвали столицею Канади.

Джерело

Share
error: Content is protected !!