Вакарчук про Зеленського «Змушу його відповідати». Народ питає: «А де ж ти був, Вакарчук, 5 років???»

Вакарчук заявив, що його нова партія «Голос» буде підтримувати більші зміни, ніж пропонуватиме новий Президент.

Лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що його нова партія «Голос» буде підтримувати більші зміни, ніж пропонуватиме новий Президент Володимир Зеленський, а також «змусить його відповідати», якщо він не виконає свої обіцянки.

Про це він розповів під час презентації своєї партії 16 травня на Старокиївській горі, передає «УНІАН».

«Я скажу вам так: якщо Президент запропонує зміни, ми будемо виступати за ще більші зміни. Якщо він забуде про свої обіцянки, ми змусимо його відповідати перед виборцями. Нам потрібні справжні зміни, а не їхня імітація», – заявив Вакарчук.

Він також зазначив, що Президент повинен бути підзвітний народу. Водночас його партія не покладає великих надій на нього.

«Стара політика – це сліпа віра в нового Президента. Ми це проходили у 2004-му, ми це проходили у 2014-му. І ми з вами заплатили велику ціну за те, щоб усвідомити: нового обличчя в кабінеті на Банковій недосить. Ми не покладаємо всі надії на Президента. Ми віримо в народ. А Президент повинен бути підзвітним народу», – підкреслив Вакарчук.

Нагадаємо, що Вакарчук представив свою партію «Голос».

******
Валерій Магала:

Тобто, до мафії і Порошенка у цього дурника питань нема, є тільки до Зеленського. А хто ти взагалі такий, щоб ставити питання? Матимеш підтримку 75% людей — тоді й будеш ставити свої (ніби то) питання. А поки що люди мають питання до самого Славка — в чиї ігри граємо? За чий кошт і з якою метою? Втім, питання риторичні…

Lyubov Troschenko:

А де ж ти був Вакарчук 5 років? Чому не боровся зі злочинною владою?
Мабуть такий же, як і вони. Тепер під новим прапором поведеш злочинців з БПП та антинародного фронту знов грабували Україну?

Джерело

Share
error: Content is protected !!