Веcь cвіт здивований cьоrоднішньoю заявою Грібаускайте! Це вuрок Порошенкy і йоrо режиму: Даля поставила хрест на кар’єрі президента

Корупція є більшою загрозою для України, ніж російська агресія. Про це сьогодні в ході другого україно-литовського бізнес форуму заявила президент Республіки Литва Даля Грібаускайте.

«Особисто я і також міжнародне співтовариство вважає, що у вашому випадку корупція становить більшу загрозу, ніж сама російська загроза», – підкреслила вона повідомляє Антікор

За словами Грібаускайте, Україна повинна боротися «не тільки із зовнішньою агресією, а й з тієї корупцією всередині, яка не дозволяє поліпшувати добробут країни».

«Ми всі хочемо бачити, що вам болить за вашу країну, що ви хочете міняти вашу країну і допомагати своїм людям … Тільки тоді ми зможемо вам допомагати. В іншому випадку, ви залишитеся самі по собі », – попередила президент Литви.

Тепер трохи включаємо логіку.

Сподіваюся, всім вже відомо, що Україна стала зараз лідером за рівнем корупції в Європі з тієї причини, що президент Порошенко не тільки не бореться реально з нею, а, навпаки, очолює корупцію в країні.

Відповідно, якщо трохи спростити і конкретизувати вищенаведене вираз Грібаускайте, то воно означає, що Порошенко ще більше шкодить Україні, ніж Путін.

Чи не так?..

Джерело

Share
error: Content is protected !!