Ви хотіли інавгурації Зеленського? Ось, що я скажу: Щойно! 9:30 з самого ранку Порошенко зробив гучну заяву

Петро Порошенко розповів про те, чого він чекає від рішення Верховної Ради щодо датиінавгурації Володимира Зеленського.

Чинний президент прокоментував ситуацію, яка склалася навколо інавгурації переможця виборів, а також чутки про можливий розпуск парламенту і дострокові вибори.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, під час свого спілкування з журналістами в Брюсселі, куди він прибув з нагоди 10-ї річниці “Східного партнерства”, Порошенко заявив, що нібито зацікавлений в тому, щоб інавгурація Зеленського відбулася якомога швидше.

«Сьогодні м’яч знаходиться на полі парламенту. Я зацікавлений в тому, щоб Верховна Рада якнайшвидше визначилася з датою інавгурації», – заявив чинний президент. Петр Порошенко Владимир Зеленский. Він також прокоментував чутки про те, що новий президент може розпустити Верховну Раду і оголосити про дострокові парламентські вибори.

Порошенко заявив, що «все повинно бути відповідно до конституційної і законодавчої процедури».Він вважає, що в цій ситуації Раді необхідно знайти «компромісне рішення», яке б відповідало Конституції.

Раніше ми писали про те, що телеведучий Савік Шустер, який недавно анонсував повернення в Україну і старт нового ток-шоу, поділився думками щодо президентства Петра Порошенка, який програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Про це він розповів в інтерв’ю.

«Те, що Порошенко програв, мене радує, тому що люди зрозуміли, хто він. І люди зрозуміли швидше, ніж я … Тому що я не до кінця розумів цю людину … Петро Олексійович дуже талановитий, дуже здібний президент, але він не повинен керувати державою. Він чим завгодно може керувати … Тому що коли ти керуєш державою, то повинен думати про людей, а він думає тільки про себе», – заявив Шустер.

Телеведучий прокоментував введення Петром Порошенком воєнного стану в кінці 2018 року, коли він заявив про загрозу повномасштабного вторгнення з боку Росії.

Джерело

Share
error: Content is protected !!