Ви тільки погляньте що хочуть зробити з новим Президентом т.з. «слуги народу» з Верховної Ради

І так читаю законопроект Про Президента від Самопомочі: 1. Закон суперечить Конституції в пункті подання Міністрів оборони і закордонних справ. За цим законом Президент може подавати тільки ті кандидатури, які запропонує йому коаліція, тобто обмежуються повноваження Президента, прописані в Конституції.

2. Тимчасово виконуючих обов’язки міністра оборони, закордонних справ, Генпрокурора, голови СБУ та голови Нацбанку буде призначати прем’єр-міністр, тут теж получається, що суперечить Конституції

3. Прем’єр міністр замість Президента буде призначати голову зовнішньої розвідки, Директора НАБУ, директора ДБР (от як бояться, що президент Зеленський може отримати вплив на антикорупційні органи). Прем’єр-міністр буде керувати запровадженням і виконанням заходами правого режиму воєнного стану замість Президента

4. Створюються урядові комітети (ну да, треба ж ще чинуш розплодити побільше)

5. Підпорядковують СБУ прем’єр-міністру і Верховній Раді замість Президента, контроль за діяльністю СБУ передають спеціально створеному комітету Верховної Ради

6. Структуру і чисельність СБУ буде затверджувати ВРУ замість Президента

7. Склад антитерористичного центру затверджувати буде голова СБУ замість Президента.

8. Голова СБУ буде призначатись Верховною Радою замість Президента (суперечить Конституції), також заступників голови СБУ буде призначати сам голова СБУ, раніше за затвердженням Президента.

9. Президент позбавляється права звільняти керівників структурних підрозділів СБУ.

10 Призначення складу комісії, що регулює тарифи передаєтсья від Президента Прем’єр-міністру.

11. Президент зможе вводити надзвичайний або воєнний стан тільки після обов’язкового погодження прем’єр-міністром. А також Президент по факту перестає бути Верховним Головнокомандувачем, бо все управління армією передається прем’єр-міністру всупереч Конституції. Верховним він залишається тільки на папері.

12. Керівництво Генштабом передається від Президента Міністру оборони, замість Ставки Верховного Головнокомандувача створюється Воєнний кабінет.

13. Стратегічне керівництво Збройними силами під час воєнного стану передається від Президента Прем’єр-міністру.

Там ще багато всякої муті. Але короткий висновок. Абсолютно всі повноваження Президента передаються Прем’єр-міністру і Верховній Раді, навіть ті повноваження, що закріплені в Конституції України. Президент втрачає навіть повноваження на дипломатичному фронті, у Президента України не залишається ніяких повноважень по факту.

Пан Садовий і тепер нешанована мною Самопоміч, да ви срали на Конституцію України.

Дмитро Кравченко. Джерело

Share
error: Content is protected !!