Відео. А це вже знаки: В Росії прямо зараз гopить теплохід “Святая Русь”

На річці Волга під Нижнім Новгородом горить трипалубний теплохід «Святая Русь».

За даними МНС, пожежа на теплоході почався о 11:40 в затоні Сибірський у міста Бор Нижегородської області, повідомляє Telegram-канал Mash.

Попередня площа пожежі становить 200 кв. м. Судно не використовувалось з 2018 року і стояло на ремонті в затоні “Сибірський”, людей на ньому не було. Постраждалих немає.

Причини пожежі поки не встановлені.

За даними на 14:09 пожежу частково локалізовано. В гасінні вогню беруть участь 68 осіб і 16 одиниць техніки. Також задіяний один пожежний катер.

«Святая Русь» перестала експлуатуватися незабаром після скандалу з туристами з Петербурга в 2015 році,. Судно зламалося дорогою на Валаам.

Спершу 150 туристів на борту відреагували на ПП спокійно, проте через деякий час спиртне на борту зробило свою справу, і туристи почали погрожувати екіпажу і масово дзвонити в екстрені служби.

Згодом виявилося, що алкоголь вживали не тільки пасажири, а й екіпаж. Після цього судно не використовували, а його власник – «Казанська судноплавна компанія» – збанкрутувала.

За повідомленням ЗМІ попередня назва судна “Родина”. В подальшому його переназвали і теплохід отримав назву “Святая Русь”.Джерело

Share
error: Content is protected !!