Відео. Про що забув “клуб 25%”. В 2014 році на інавгурації Петро Порошенко обіцяв Донбасу прямі переговори, особливий статус для російської мови та окремих героїв

В 2014 році на інавгурації Петро Порошенко обіцяв Донбасу прямі переговори, особливий статус для російської мови та окремих героїв!

Пopoхоботи обурені інавгураційною промовою нового Президента, де він російською мовою звернувся до мешканців окупованих районів Донбасу та Криму.

Але вони забули, що під час інавгурації 2014 року їхній кумир Петро Порошенко теж апелював до людей, які опинились в окупації.

Й теж російською мовою! Причому обіцяв їм набагато більше, ніж новообраний Президент Зеленський. Серед його обіцянок – прямі переговори з Донбасом, гарантії для російської мови в регіоні, права громад на власних героїв та на власну історичну пам’ять.

«С чем я как Президент я приеду к вам в самое ближайшее время? С миром, с проектом децентрализации власти, с гарантией свободного использования в вашем регионе русского языка, с твердым намерением не делить украинцев на правильных и неправильных, с уважительным отношением к специфике регионов, к праву местных громад на свои нюансы в вопросах исторической памяти, пантеона героев, религиозных традиций», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, в той час як Петро говорив ці слова вже був анексований Крим, а крім Донецька та інших нині окупованих міст, під контролем росіян перебували ще й Краматорськ та Слов’янськ.

Й чомусь ніхто з теперішніх полум’яних «патріотів»-порохоботів тоді й словом не заперечив гаранту, а з сесійної зали не було чутно криків праведного гніву, а лише тривалі бадьорі оплески.

А ще в своїй інавгураційній промові 2014 року Порошенко пообіцяв не ділити українців на правильних і неправильних. Й ганебно збрехав! Бо заради влади вирішив розділити й зіштовхнути українців одне з одним!

Це найкричуща невиконана обіцянка екс-президента Порошенка, за яку він повинен нести сувору відповідальність!

джерело

Share
error: Content is protected !!