Відповідь командира “Азову”, яки показово не віддав військове вітання Зеленському здивувала мережу

У мережі шириться інформація, що командир полку НГУ “Азов” Денис Прокопенко відмовився віддавати військове вітання президенту Володимиру Зеленському.

Інцидент трапився при врученні капітану ордена на параді в День Незалежності, пише журналіст Юрій Бутусов у Facebook, пише Gazeta.ua.

“Я зв’язався з командуванням “Азова”, і виявилося, ця інформація недостовірна. Жодних демонстративних дій проти Зеленського Прокопенко не планував”, – каже журналіст.’


“Статут зобов’язує віддавати честь іншому військовослужбовцю, але не цивільним особам. Тому військовослужбовці “Азову” не віддавали честь президенту Петру Порошенко під час його візиту на позиції “Азова” на фронті, і немає законних підстав віддавати честь іншим цивільним керівникам.

Нам в “Азові” дуже неприємно, що нас намагаються вплутувати в інформаційні війни. Жодного політичного підтексту в діях командира не було.

Ми не влаштовуємо демонстрацій. “Азов” – це військова частина, яка веде бойові дії. Ми стояли і будемо стояти поза політикою, наш вибір – захист України”, – цитує військових Бутусов.Джерело

Share
error: Content is protected !!