«Відставка»: Лукашенко залишив Мінськ і зробив важливу заяву

В політичній еліті Білорусії неспокійно – про можливу відставку президента республіки Олександра Лукашенка експерти говорять з минулого року.

Батька покинув Мінськ і звернувся до чиновників з важливою заявою.

Днями Олександр Лукашенко здійснив поїздку в Мінську область. Разом з чиновниками білоруський лідер перевірив стан сільського господарства.

Глава регіону Анатолій Ісаченко розповів президенту про боротьбу з бур’янами.

Чиновник похвалився: завдяки закупівлі спеціального засобу безпосередньо у виробників вдалося заощадити додаткові бюджетні кошти.

Від почутого Лукашенко залишився не в захваті. Президент звернувся до керівника комітету держконтролю Леоніду Анфімова: «Це твоя робота!»

Він доручив Анфімова перевірити факти переплати в регіонах і закликав якнайшвидше розібратися з посередниками.

«Ви, напевно, до виборів тягнете. Напевно, зібралися з Румас (прем’єр-міністр Білорусії Сергій Румас. – Прим. Ред.) Йти. Так не треба тягнути – йдіть зараз! »- цитує Лукашенка інтернет-портал UDF.by.

Про швидку відставку Румаса подейкують не перший місяць. У 2018 році Лукашенко покладав великі надії на його уряд, але, судячи з усього, розчарувався.

Нещодавно Батька розпік чиновників за різкий падіж худоби. В ході робочого візиту в Гомельську область Лукашенко оголосив, що країна недорахувалася 85 тисяч голів. «Ще раз повторюю для уряду і на майбутнє: за падіж худоби сядете в тюрму!» – обурився президент.

Раніше в Telegram-каналах пройшла інформація про те, що Лукашенко може відправити Румаса у відставку після парламентських виборів, які відбудуться восени цього року.

Його наступником пророкують міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макеєва. В експертному середовищі він має репутацію прихильника зближення з Заходом.

Джерело

Share
error: Content is protected !!