Волкер повідомив, хто приїде на інавгурацію новообраного президента України Зеленського зі Сполучених Штатів

На інавгурацію новообраного президента України Володимира Зеленського зі Сполучених Штатів приїде делегація високого рівня.

Про це повідомив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер в інтерв’ю. «Поки це не оголошено, але це буде найвищий рівень представництва, який відповідатиме статусу інавгурації глави держави, що входить до числа наших друзів», — сказав дипломат.

Волкер зазначив, що склад делегації буде визначено, коли стане відома точна дата церемонії вступу на посаду. За словами спецпредставника Держдепартаменту, він намагатиметься зустрітися в цей період із Зеленським, щоб обговорити конфлікт в Донбасі та подальші кроки. Дипломат також нагадав, що вже зустрічався з ним під час виборчої кампанії.

Нагадаємо, що інавгурація Володимира Зеленського, згідно з чинним законодавством, повинна відбутися не пізніше 3 червня.

На зустрічі з керівництвом Верховної Ради і представниками фракцій Зеленський заявив, що наполягає на інавгурації 19 травня.

У Раді пообіцяли узгодити дату до 14 травня – початку наступного пленарного тижня. У парламенті зареєстрували вже чотири проекти постанови про інавгурацію.

Джерело

Share
error: Content is protected !!