“Вова, українці тобі не простять, абo Вu їх, aбo мu Вaс” – Пальчевський piзкo нaїхaв нa Зeлeнcькoгo чeрeз…

За даними ЗМІ, глава Офісу Президента Андрій Богдан провів День Незалежності України на весіллі смотрящого за Мін’юстом Довбенка в Сен-Тропе.

Богдан прибув на весілля 22 серпня, коли молодята влаштовували так зване “пре-паті”.

Третій день святкування припав на День Незалежності. За інформацією журналістів Bihus.info, Андрію Довбенку приписують вплив на кадрові призначення і “вирішення питань”, зокрема з державними реєстраторами, у виконавчій службі і з продажем арештованого майна.

Його обраниця – юристка Ганна Огренчук. Кілька тижнів тому вона була призначена в комісію з питань правової реформи. Крім Андрія Богдана, на весіллі Довбенка був присутній забудовник Андрій Вавриш.

Вояж Глави Офісу президента прокоментував відомий український бізнесмен та телеведучий Андрій Пальчевский. На своїй сторінці у Facebook він висловив своє здивування таким відпочинком Богдана та дуже строго попередив Зеленського про наслідки:

“Поки Україна скромно і зі смаком святкувала День Незалежності на чолі з президентом, керівник АП і всі його друзі разом з великим кагалом відзначали весілля в Сен-Тропе.

Їх незалежність від народу була відмінно виконана спільним хороводом з українським прапором попереду.

Хотілося б нагадати Зеленському, що більше знущань нової номеклатуры і нового олігархату народ не потерпить. Або Ви, Володимир Олександрович, їх, або ми всіх вас… зробимо ще раз”Джерело

Share
error: Content is protected !!