«Все в диму!»: В Києві aтaкyвaлu відомий телеканал, причетний Вакарчук

У понеділок, 8 липня, в Києві проходить акція протесту проти телемосту «між Росією і Україною», який анонсував російський телеканал «Росія 24» за участю українського телеканалу NewsOne

Захід організовує партія «Голос і Святослав Вакарчук. Про це сказано у відповідній групі «Ні – інформаційної окупації України» в Facebook.

«Це не телеміст, а телеміна. Це – загроза національній безпеці », – сказав з цього приводу лідер партії« Голос »Святослав Вакарчук.

Акція проходить в столиці за адресою Польова, 21, де і знаходиться офіс телеканалу.

Партія «Голос» закликає всіх небайдужих приєднуватися.

«Проросійські політики за допомогою свого телеканалу вважають, що їм« треба поговорити »з Росією, організувавши так званий телеміст.

Партія «Голос» переконана з країною-агресором треба розмовляти не з допомогою телемостів, а мовою санкцій і шляхом узгоджених дій європейської та міжнародної спільноти », – йдеться на сторінці заходу.

Учасники акції звертаються до Ради національної безпеки і оборони, в Службу безпеки України і до Президента України із закликом дати належну правову і політичну оцінку таким діям власників каналу NewsOne і медіахолдингу «Новини», спрямованим на підрив національного суверенітету України.

Також вони вимагають забезпечення незалежного фукціонування українських медіа.

«Те, як зараз використовуються придбані проросійськими політиками телеканали, ще раз підтверджує: потрібно заборонити олігархам використовувати інформаційне мовлення в своїх пропагандистських цілях.

Медіа потрібно гарантувати незалежність редакційної політики від власника », – йдеться на сторінці події.

Нагадаємо, 7 липня ведучий програми «Вести недели» на російському пропагандистському каналі «Росія 24» Дмитро Кисельов анонсував проведення телемосту «Треба поговорити», який запланований на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne.

Джерело

Share
error: Content is protected !!