Всі просто притихли, а в Парубію відняло мову: Зеленський сьогодні презентував свого нового спікера!

Тільки що стало відомо, хто став прес-секретарем Зеленського .

Так, відповідно до джерел з найближчого оточення президента, її стала Юлія Мендель.

У конкурсі на посаду прес-секретаря президента України Зеленського стала журналістка Юлія Мендель.

Про це повідомляє theБабель , посилаючись при цьому на свої джерела, близькі до оточення Зеленського.

Відомо, що Юлії Мендель 32 роки. Вона вчилася журналістиці в Києві, брала участь у тренінгу для журналістів в Єльському університеті США.

Серед професійних досягнень робота на телеканалах ICTV, «Еспрессо-ТВ», а також «Інтер». Протягом декількох років Юлія співпрацює з The New York Times. Писала для українського Forbes і американського Politico.

Мендель каже, що відіслала своє резюме відразу ж після старту конкурсу. Як відомо в конкурсному відборі брало участь близько 4 тисяч чоловік з яких, до фіналу дійшли лише троє. Уже безпосередньо з трійкою лідерів і спілкувалися Володимир Зеленський і представники АП.

Відомо, що претендентам влаштували імпровізовану прес-конференцію з несподіваними питаннями українською та англійською мовами. Оцінювалися розуміння політичного контексту в Україні та світі, стресостійкість, світоглядні позиції, почуття гумору і швидкість реакції.

Імені спікера президента поки не називають.

Як повідомлялосьраніше Блакитна сорочка Зеленського: «фішка» або порушення протоколу.

Володимир Зеленський в перші дні свого президентства запам’ятався блакитний сорочкою. У ній він присутній на передовій, на неофіційних зустрічах з шахтарями і родичами політв’язнів.

У цій же блакитній сорочці Зеленський приймає дипломатів інших країн. Це виглядає дисонансом, оскільки його гості одягнені по формі дипломатичного етикету: костюм і краватку.

Президент Володимир Зеленський повертає людей звільнених Порошенко. Сьогодні в День захисту дітей глава держави повернув на посаду уповноваженого з прав дитини.

Миколи Кулеби, якого попередній президент звільнив. Відповідний указ опублікований на сайті президента Зеленського.

Кулеба займав цю посаду з грудня 2014 року. Але 19 травня 2019 Петро Порошенко вирішив його з посади звільнити.

Джерело

Share
error: Content is protected !!