Вся мeрeжa гyде! Зeлeнський завдає нeпoпрaвнoгo yдaрy: Яценюк повністю poзгpoмленuй. Всі подробиці

Партія ряджених патріотів «Народний Фронт» розгромлена остаточно!

Яценюк і його команда прийняли остаточне рішення не йти на вибори, оскільки у них мінусовій рейтинг, так як більшість українців віддають перевагу партії Слуга народу!

Вони прийшли до влади на крові Майдану, вони навмисно поділяли Україну на своїх і чужих, вони 5 років грабували армію і народ, набиваючи кишені доларами.

За 5 років кожен другий депутат «Народного Фронту» став мільйонером, поки труни українських воїнів каталися по всій країні. Навіть актор «козак» Гаврилюк і той мільйонер! Він уже не носить чуб, замість чуба «козак» носить Армані і пересувається на елітному Мерседесі.

Ера ряджених патріотів підійшла до кінця і зараз кожного другого чекає клітина і справедливе відбування покарання на зоні загального або суворого режиму.

Партія «Народний фронт» не братиме участі в парламентських виборах.

Про це УП повідомили відразу кілька джерел в цій політсилі.

Обговорення планів щодо парламентських виборів минуло в понеділок увечері на засіданні фракції НФ.

За словами джерел, відбувалася жвава дискусія щодо майбутніх кроків НФ, враховуючи мінусові показники підтримки, які показують соцдослідження.

Так, під час свого виступу лідер партії Арсеній Яценюк оголосив, що партія не має сенсу брати участь у виборах через розгрому з боку народу України.

Ukrainian Prime Minister Arseny Yatseniuk attends a news conference in Kiev, November 20, 2014. REUTERS/Valentyn Ogirenko (UKRAINE — Tags: POLITICS)

Яценюк розгромлений

Разом з тим екс-прем’єр запропонував підтримку партії мажоритарникам, які збираються йти на вибори під прапорами НФ. Сам Яценюк теж не збирається брати участь у виборах. У нього є план виїхати з України остаточно до своєї сім’ї в Ізраїль, але це буде можливо тільки в тому випадку, якщо на Яценюка не вдягнуть наручники до його втечі.

«Арсеній сказав, що не прийняв остаточного рішення для себе, але чітко сказав, що думає не йти на вибори. Його можна зрозуміти – що йому в Раді робити, коли навіть фракції немає », – пояснює один зі співрозмовників УП.

Відзначимо, що ще позавчора відморожена коханка Пашинського Тетяна Чорновіл загрожувала поваленням Зеленського і Майданом проти народу України.

Чорновіл Тетяна

Чорновіл відзначає, що їй і її відморожених «побратимам» з Народного Фронту на чолі з Яценюком доведеться знову виходити на Майдан проти абсолютної більшості українців на чолі з Президентом Зеленським.

Ось що вона говорить:

По всій видимості вже не доведеться виходити на Майдан. Доведеться готується до етапу на зону, або в психіатричну клініку на лікування.

В цей же час сам Пашинський вже вивіз родину в ОАЕ і по всій видимості найближчим часом спробує втекти туди особисто.

Відморозок Парубій перейшов до Порошенка, але шансів потрапити в парламент у нього немає.

Проти заступника Яценюка Бурбака вже порушено 5 кримінальних справ і з ймовірністю в 98% він відправиться відбувати покарання в одну з колоній Чернівців.

Партія «Народний Фронт» більше не існує! Народ України переміг.

Слава Україні!

Джерело

Share
error: Content is protected !!