Втеча Порошенко і Гройсмана: Щ0йно суд прийняв еkcтрене рішення, “пощади не буде”

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до президента Петра Порошенка та топ-чиновників про заборону для них після проведення парламентських і президентських виборів виїзду з України.

Про це йдеться в повідомленні суду 17 травня. Відзначається, що справу розглядатимуть в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Зокрема, позов стосується президента Порошенко, спікера ВР Андрія Парубія, прем’єра Володимира Гройсмана, голови правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва, більше 50 народних депутатів, більше 40 членів уряду, суддів Верховного суду і членів ВККСУ. Загалом 180 третіх осіб.

Позивач просить суд заборонити топ-чиновникам виїжджати з країни після президентських виборів і виборів до Верховної Ради.

Також в позові вимагається визнати протиправною бездіяльність Нацполіції і СБУ.

Позивач вважає, що бездіяльність відомств призвело до організованої злочинності серед осіб, які обіймають політичні посади, які могли здійснювати корупційні злочини.

Відзначається, що раніше суд відкрив провадження за позовом Олександра Дубинського, який також просить суд заборонити чиновникам і політикам виїжджати за кордон протягом одного року після проведення парламентських і президентських виборів.

Всього в суд надійшло три позови з вимогою обмежити можливість для топ-чиновників виїжджати за кордон: від Давида Жванії, Дубинського і ще одного позивача, ім’я якого не назвали.

Джерело

Share
error: Content is protected !!