Вu хотіли інавryрації 3еленського? 0сь, що я тепер Вам скажу: Щойно! 19:30 Порошенко зробив rучну заяву

Петро Порошенко розповів про те, чого він чекає від рішення Верховної Ради щодо датиінавгурації Володимира Зеленського.

Чинний президент прокоментував ситуацію, яка склалася навколо інавгурації переможця виборів, а також чутки про можливий розпуск парламенту і дострокові вибори.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, під час свого спілкування з журналістами в Брюсселі, куди він прибув з нагоди 10-ї річниці “Східного партнерства”, Порошенко заявив, що нібито зацікавлений в тому, щоб інавгурація Зеленського відбулася якомога швидше.

«Сьогодні м’яч знаходиться на полі парламенту. Я зацікавлений в тому, щоб Верховна Рада якнайшвидше визначилася з датою інавгурації», – заявив чинний президент. Петр Порошенко Владимир Зеленский. Він також прокоментував чутки про те, що новий президент може розпустити Верховну Раду і оголосити про дострокові парламентські вибори.

Порошенко заявив, що «все повинно бути відповідно до конституційної і законодавчої процедури».Він вважає, що в цій ситуації Раді необхідно знайти «компромісне рішення», яке б відповідало Конституції.

Раніше ми писали про те, що телеведучий Савік Шустер, який недавно анонсував повернення в Україну і старт нового ток-шоу, поділився думками щодо президентства Петра Порошенка, який програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Про це він розповів в інтерв’ю.

«Те, що Порошенко програв, мене радує, тому що люди зрозуміли, хто він. І люди зрозуміли швидше, ніж я … Тому що я не до кінця розумів цю людину … Петро Олексійович дуже талановитий, дуже здібний президент, але він не повинен керувати державою. Він чим завгодно може керувати … Тому що коли ти керуєш державою, то повинен думати про людей, а він думає тільки про себе», – заявив Шустер.

Телеведучий прокоментував введення Петром Порошенком воєнного стану в кінці 2018 року, коли він заявив про загрозу повномасштабного вторгнення з боку Росії.

Джерело

Share
error: Content is protected !!