Я не буду більше це приховувати! Прuйшoв чac yкрaїнцям дізнaтuсь npaвду: Деканоідзе “pyбoнyла” всю npaвду про Луценко

Екс-керівник Нацполіції України Хатія Деканоїдзе заявила, що генеральний прокурор Юрій Луценко є “головним інструментом президента” в боротьбі проти політичних опонентів й антикорупційних реформ у країні.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко допомагає президенту Петру Порошенку боротися з політичними опонентами. Про це у Facebook заявила колишній керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

“Чесно кажучи, я про нього краще дізналася, коли Генеральна прокуратура продовжила традицію Шокіна (екс-генпрокурор Віктор Шокін) і “валила” патрульну поліцію, використовуючи гасло “Вони думають, що круті? Ми їм покажемо”.

Так що вже давно генеральний прокурор є головним інструментом президента, влади в боротьбі проти політичних опонентів, проти НАБУ (Національного антикорупційного бюро України) та антикорупційних реформ країни”, – написала вона.

За словами Деканоїдзе, Луценко “насміхається над партнерами і ставить під удар усю технічну допомогу й довіру Заходу”.

“Він говорить про беззаконня, знаючи, що закон поміняли для того, щоб Україна дістала генпрокурора без правової освіти.

Насміхається, тому що думає, що завтра, післязавтра, за рік, за 10 років усі ті самі політики будуть сидіти й жонглювати долями українців, граючи під назвою нових партій і коаліцій.

Він у цьому впевнений і тому цинічно насміхається над нами. Луценко – це обличчя системи без обличчя, із радянським запахом. А що потім? Скільки їх таких?” – заявила екс-голова Нацполіції.

Тепер почнеться спрвжній «шyxep»! Джерело

Share
error: Content is protected !!