“Я їм заважаю!”: Родина y6uтоro поліцейськими 5-річного хлопчика звернулась до Зеленського

Бабуся 5-річного Кирила Тлявова, у вбивстві якого підозрюють двох вже екс-співробітників поліції, заявила, що Державне бюро розслідувань не реагує на її запити щодо ходу розслідування.

Родина звернулась до президента України Володимира Зеленського з проханням забезпечити належне розслідування справи.

Під час прес-конференції 26 червня бабуся хлопчика Олександра Тлявова заявила, що ДБР не відповідає на її запити щодо затриманих. У справі, як вважає родина, мають бути притягнуті більше людей.

«У мене неоднозначне ставлення до розслідування. Я їм постійно дзвоню, але ніякої реакції на мої дзвінки, щоб мене прийняли в ДБР.

Вони посилаються, що я їм заважаю. Один раз я туди попала. Слідчий мені сказав:

«А вам буде легше, щоб вони усі четверо сиділи?». ДБР на мої звернення не реагує. Вони мене за плечі відганяють, щоб я була відсутня при жодному експерименті», — заявила вона.

Адвокат родини Андрій Левковець повідомив, що ДБР ігнорує 15 клопотань про проведення тих чи інших слідчих дій про повідомлення підозри та допитів.

«Ми звертаємось до президента України з проханням і вимогою забезпечити дотримання Конституційних прав сім’ї Тлявових щодо справедливого суду та розслідування.

Ми не просимо президента тиснути на правоохоронні органи, проте ми просимо забезпечити належне функціонування системи», — заявив адвокат.

Він вважає, що ДБР «прикриває злочини поліцейських».

Джерело:

Share
error: Content is protected !!