Як Спецназ МВС «Корд» затримав патрульних, які за порушення ПДД зупинили Range Rover генерала поліції. З’явилось скандальне відео

У Дніпрі підрозділ МВС «Корд» затримало поліцейських, котрі зупинили за порушення правил дорожнього руху машину начальника Дніпропетровського обласного главку поліції Віталія Глуховері.

Відео інциденту, що стався у вересні минулого року, опублікував «Київ Оперативний», зазначають Патріоти України.

Автомобіль RangeRover порушив ПДР. Під час зупинки поліцейським, водій відмовився пред’явити документи і почав бурхливо сперечатися з поліцейськими, заявивши, що авто належить генералу Глуховері.

Патрульні пояснили, що зупинили порушника, оскільки їм не важливо, чия це машина. Водій скандалив з копами, дзвонив своєму начальнику і намагався виявитися господарем ситуації.Патрульні відмовилися брати телефон у водія, щоб поговорити з генералом.

«Пацани, ху**ею займаєтеся. Машина генерала, шо, не знаєте?» — звернувся до поліцейських один зі спецназівців.

Далі водій вирвав документи у патрульних. Після цього на місці інциденту з’явилися бійці «КОРДА» і доставили патрульних в кабінет до головного поліцейського Дніпропетровської області Глуховеря.

Ім’я Віталія Глуховері широко відомо в Дніпрі тим, що той часто потрапляв в різного роду скандали.

Його син Олександр очолює слідче управління Державного бюро розслідувань, юрисдикція якого поширюється на Дніпропетровську, Сумську, Полтавську та Харківську області.

До цього Глуховеря-молодший працював в прокуратурі Дніпропетровської області, куди прийшов стажистом в 2013-му, але вже через два роки піднявся до заступника начальника, займаючи цю посаду до 2018-го.

Корд заарештував копів за те, що вони зупинили авто начальника ГУНП Дніпропетровської області Віталія ГлуховеряВід громадян України намагалися приховати справжнє призначення #КОРД-у. Виявляється, що цей спецпідрозділ потрібен у ситуаціях, коли «жалкій копчік» намагається діяти по закону проти інтересів великих чинушних начальників, а авто (#Range #Rover #AE8615EO) належить генералу. А патрульний — справді молодець. Побільше б таких. Патрульна поліція України, респект за цього бійця🤝 Державне бюро розслідувань, Генеральна Прокуратура України, Аваков, Арсен Борисович, ваш вихід.

Опубліковано Киев Оперативный Пʼятниця, 26 липня 2019 р.

Відзначимо, після інциденту з патрульними, в якому «КОРД» виконував роль особистої охорони обласного поліцейського начальника, керівництво МВС не зробило ніяких заходів.

Генерал поліції третього рангу Глуховеря Віталій Андрійович до теперішнього часу очолює Дніпропетровський обласний главк поліції.

Джерело

Share
error: Content is protected !!