Є жepтвu: У Росії ціла область пішла під воду (фото, відео)

Іркутська область в Росії постраждала від потужного паводку, який занурив більшу частину регіону під воду і призвів до масової евакуації.

Затоплені були кілька десятків населених пунктів. Про це пишуть РИА Новости з посиланням на Міністерство з надзвичайних ситуацій РФ, передають Патріоти України.

Повідомляється про чотирьох загиблих – 8-річного хлопчика і 86-річного чоловіка, а також сім’ю, яка відмовилася залишати будинок у районі стихійного лиха. Ще три людини вважаються зниклими безвісти.

Зазначається, що через рясні опади і підйом рівня річок підтоплені 2,39 тисячі житлових будинків з населенням близько 6 тисяч осіб, пошкоджено 13 автомобільних мостів, включаючи два мости на федеральній трасі, підтоплені 16 ділянок доріг місцевого значення.

В області зруйновано дамби, а також перекрито рух по федеральній трасі «Сибір». Зв’язок з регіоном порушена.

Крім того, в області немає електрики і не працює водопровід. На території регіону знищено майже весь урожай. Через дощовий паводок на території Іркутської області введено режим НС.

Порушено електропостачання в 5 районах області: Нижньоудинському, Тайшетському, Чунському, Тулунскому, Черемхівському.

У МНС розповіли, що через різке збільшення рівня води в річці Ія з підтопленого міста Тулун за допомогою вертольотів евакуювали близько тисячі осіб. До спецоперації були підключені військові.

Глава МНС Євген Зіничев вилетів в Іркутську область для координації робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з паводком.

Джерело

Share
error: Content is protected !!