«Заkінчилася «епоха кумів» і почалася «епоха сватів»: Гончаренко з трибуни Ради змусив Зеленського «ховати» очі (відео)

Депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко жорстко розкритикував з трибуни Верховної Ради призначення Івана Баканова главою СБУ. Свій виступ Гончаренко оприлюднив в YouTube, передають Патріоти України.

У четвер, 29 серпня, нова Верховна Рада України в перший день своєї роботи, серед іншого, призначила главу СБУ. Прогнозовано даний пост очолив Баканов. 319 депутатів віддали за нього свої голоси.

Гончаренко, як і «Європейська солідарність», були проти цієї кандидатури. Депутат з трибуни ВР пояснив причини.

«Я хотів би з цієї трибуни нагадати програму кандидата в президенти Зеленського: «Підставою для призначення стануть розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей».

А які ж такі заслуги є у пана Баканова? Він відомий офіцер спецслужб? Він бойовий офіцер, який воював за Україну? Ні! Це сусід Володимира Олександровича ще з дитинства. Це генеральний директор «кварталу 95». Вибачте, а кого ми зараз вибираємо?

Главу служби безпеки України або главу служби безпеки «95-го кварталу»? Нам говорили, закінчилася епоха кумівства! А що, почалася епоха сватання? З ким разом «Сватів» знімали?

Або епоха сусідства, хто хороший сусід? Гарне питання, і, на мою думку, відповідь очевидна», — заявив Гончаренко.


Судячи з відео, Зеленському було вкрай неприємно слухати виступ депутата «Європейської солідарності». Він навіть рукою прикривав очі.Джерело

Share
error: Content is protected !!