http://woolworthscc.buy-dumps.ru «Заохочення політики Путіна»: в Бундестазі виступили проти «Північного потоку - 2» - Український час

«Заохочення політики Путіна»: в Бундестазі виступили проти «Північного потоку — 2»

Норберт Реттген, який очолює комітет Бундестагу з питань зовнішньої політики, вважає, що закінчення будівництва «Північного потоку — 2» — це заохочення чинного політичного курсу глави Кремля Володимира Путіна.

Як передає Replyua.net з посиланням на Deutsche Welle, німецький політик відповідним чином прокоментував заяву уряду Німеччини стосовно виявленого в крові російського опозиціонера Олексія Навального отрути типу «Новачок».

«Ми в черговий раз зіткнулися з жорстокою і людиноненависницької реальністю путінського режиму», — заявив Реттген. Більш того, він підкреслив, що ситуація навколо Навального вже вийшла за межі німецько-російських відносин і вимагає єдиного жорсткої відповіді з боку уряду. «У перегляду потребує буквально все», — підкреслив він, назвавши, зокрема, газові поставки і відмова від завершення будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Як уже повідомлялося, 2 вересня в Німеччині повідомили про знайдені докази отруєння Навального «Новачком». У зв’язку з цим американський сенатор від Республіканської партії Том Коттон закликав зупинити будівництво газопроводу «Північний потік-2».

Share