Зеленський підipвав мережу потужною заявою: відео, яке увійде в історію

Президент Володимир Зеленський проникливо розповів українця про плани його партії “Слуга народу”

У неділю, 9 червня, в Києві відбувся перший з’їзд партії глави держави. Володимир Зеленський виступив з промовою, яка вразила українців. Політична сила опублікувала відеозапис його виступу на офіційному YouTube-каналі.

Вийшовши на сцену в Ботанічному саду імені Гришка, Володимир Зеленський насамперед попросив присутніх не вставати. Він підкреслив, що з його приходом до влади в Україні настали інші часи. Тому людям не потрібно вшановувати політиків, як при п’ятому президентові Петра Порошенка.

Потім новий глава держави вирішив жартом обіграти недавній скандал, коли його звинуватили в плагіаті слів попередника.

«Це точно моя мова? Чи не Петра Олексійовича? », – поцікавився гарант у своєї команди. – “Ми зібралися сьогодні в Ботанічному саду, і це дуже символічно. Я вірю, що завдяки людям, які сьогодні тут, які сьогодні з нами, Україна розквітне”, – заявив президент. – “І будемо садити, символізм багато”.

Президент заявив, що в команду набирали експертів зі сфери економіки, безпеки, оборони, правоохоронних органів, боротьби з корупцією, судової системи і багатьох інших. Як запевнив Володимир Зеленський, фахівці не з чуток знають про проблеми українців і знають способи їх вирішення без зв’язків або величезних грошей.

Володимир Зеленський додав, що крім партійних списків представники “Слуги народу” будуть балотуватися до Верховної Ради по мажоритарних округах. Як зізнався президент, його команді не вистачило часу для перевірки кожного члена партії.

Тому кілька недоброчесних громадян, ймовірно, змогли проникнути. Він очікує, що журналісти і волонтери своєчасно вкажуть нової влади на помилки і дадуть можливість оперативно їх виправити.

Він також розповів, що “Слуга народу” відбирала людей через інтернет-технології. Володимир Зеленський попередив, що через кнопкодавство членів партії будуть позбавляти мандатів. Так він анонсував уявлення сотні “Слуг народу”.

“Якщо коротко, все сказано нашою назвою.” Слуга народу “- це не просто слова. Це те, про що ми повинні пам’ятати кожен раз, коли пропонуємо закон або коли тиснемо на кнопку для голосування, пам’ятати, хто кінцевий бенефіціар кожного нашого кроку.

І це – народ України “, – підкреслив Володимир Зеленський у своїй промові. – “Ми зробимо це разом, ми зробимо їх ще раз”.

Слухачі зустріли його слова бурхливими оваціями. Користувачі мережі теж захоплено відреагували на слова президента. Деякі з українців не стали тереять часу і дали партії завдання до Верховної Ради:

“Ось таким повинен бути справжній лідер нації!”; “Найкращий президент !!!! Щирий і відкритий до народу !!!”; “Довіра поки є, не розгубіть! Чекаємо посадки, чекаємо закінчення війни, чекаємо підйом економіки!”.

“Весна пройшла, кого-то посадили? Будемо сподіватися що влітку бур’яни з ВР приберуть, хоча б більшу частину. А там дивись може і справді навесні вже садити будуть”; “Володя. Рошенобанду на нари”.

Джерело:

Share
error: Content is protected !!