Зеленський вийшов з себе і принизив Тимошенко: «солодкого не отримає», деталі конфлікту

Президент України Володимир Зеленський вирішив відповісти Юлії Тимошенко після її виступу на ТБ. Про це пише Politeka з посиланням на офіційну сторінку в соціальних мережах.

«Є дуже давня українська традиція. Раз у п’ять років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до діючого президента, імітуючи турботу про народ.», — зауважив Зеленський.

Президент звернув увагу, що Тимошенко пропонувала багато людей на різні посади. Але забула додати ключовий момент.

«Вчора подивився «Свободу слова» на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції».

Хотів би, щоб всі ми були чесними до кінця. Так, Юлія Володимирівна насправді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця.

А за це обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою народу» у Верховній Раді. Звичайно, ми відмовили. Адже епоха договорняків закінчилася назавжди», — заявив президент.

Також Зеленський звернув увагу, як зараз виглядає опозиція. Вона має такий вигляд із-за того, що не дають солодкого.

«Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура. А знаєте, чому? Тому, що зараз їй просто не дають «солоденького», — підсумовує Зеленський.

Раніше ми повідомляли, що Президенту України Володимиру Зеленському доведеться домовлятися з «власниками» фракцій.

Таку думку в блозі висловив політолог Олександр Кочетков.

За його словами Зеленський фактично протиставив себе до українського політикуму, який знаходиться у Верховній Раді — у нього там конфлікти у власній фракцією, з-за чого йому не вистачає голосів на резонансні голосування.

Джерело

Share